Westernkilpailut 21.12.2005

Säännöt
>> Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
>> Yhdentä ratsastajalta max. 3 hevosta luokkaan.
>> Kilpailut pidetään Itä-Laaksossa
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kolmeen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura on pakollinen, kisalupa/lisenssi suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 20.12.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org, otsikolla western 21.12.

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (seura, kisalupa/lisenssi) - Hevosen virallinen nimi

Luokat
Luokka 1. Helppo Western Pleasure TÄYNNÄ
Luokka 2. Helppo Halter TÄYNNÄ
Luokka 3. Helppo Reining TÄYNNÄ
Luokka 4. Vaativa Western Pleasure TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa Halter
Luokka 6. Vaativa Reining

TULOKSET


Luokka 1. Helppo Western Pleasure 30/30
1. HannaM (ViRi, VRL-728) - Idyllisch B's Elegance In Black
2. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Elgwir Gilgalad
3. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Papaya
4. windie (NMR, KL-033) - WF DaVinci
5. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Snephitaro Al Yavina ox
6. Jarly (WWR, VRL-1233) - Zahrat Emira ox
----
7. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s When It Ends
8. Sirja (SGS, VRL-0601) - FM Geneview
9. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - HepoKullan Melodia
10. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Elgwir A.A.G Aduial
11. Salla (VRT, VRL-0654) - Farah of Aníron
12. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Adio
13. Tilli (SheRa, VRL-0406) - PI's Dark Imagination
14. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Moniet Bey
15. Sirja (SGS, VRL-0601) - Torna
16. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Charmeur Al Shahir ox
17. Anni (AIR, VRL-0272) - FC's Snöfnugg
18. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - Hevosniityn Little Prince ox
19. HannaM (ViRi, VRL-728) - West Moss Swamp
20. Jonna (BraRi, VRL-139) - Illusia's Milo
21. windie (NMR, KL-033) - WF Charlotte
22. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Pembe's Cheyen
23. Sirja (SGS, VRL-0601) - Aloisia
24. Aila (ETAl, VRL-1298) - Kaktuksen Kalinka
25. Jarly (WWR, VRL-1233) - Ahuk Salum ox
26. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Ashmina BL ox
27. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Cascade
28. windie (NMR, KL-033) - Yvé Destiny
29. Salla (VRT, VRL-0654) - PT´s End of Innocence
30. Tyyne (FRSa, VRL-0837) - W's Valon Ritari 

Luokka 2. Helppo Halter 30/30 1. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Metsäkedon Pictumissia ox 2. windie (NMR, KL-033) - Yvé Decorella x 3. Jonna (BraRi, VRL-139) - Illusia's Milo 4. HannaM (ViRi, VRL-728) - West Moss Swamp 5. Aila (ETAl, VRL-1298) - Kaktuksen Kalinka 6. Sirja (SGS, VRL-0601) - Aloisia ---- 7. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Yvé Angelet 8. Jarly (WWR, VRL-1233) - Zahrat Emira ox 9. Odessa (YTL, VRL-877) - Tähtiyön Lupaus 10. windie (NMR, KL-033) - Horizon's Linette 11. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Little Me If 12. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Flying Dance 13. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - MA Maliya 14. Anni (AIR, VRL-0272) - FC's Snöfnugg 15. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Sahara`s Wild Wind Romeo ox 16. Tilli (SheRa, VRL-0406) - West Tender Halo 17. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Fargola 18. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Lumene 19. HannaM (ViRi, VRL-728) - Idyllisch B's Elegance In Black 20. Sirja (SGS, VRL-0601) - Torna 21. windie (NMR, KL-033) - George W 22. Salla (VRT, VRL-0654) - VR´s Mr. Shadow of Javalé 23. Sirja (SGS, VRL-0601) - FM Geneview 24. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Caprietta 25. Jarly (WWR, VRL-1233) - Ahuk Salum ox 26. Sanni (CoRa, VRL-0058) - HEA History Cristal ox 27. Salla (VRT, VRL-0654) - Hope of Aníron 28. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Balaton 29. Milla (VMR) - Navaron's Rebel

Luokka 3. Helppo Reining 30/30 1. Aila (ETAl, VRL-1298) - Kaktuksen Kalinka 2. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - Hevosniityn Little Prince ox 3. HannaM (ViRi, VRL-728) - Idyllisch B's Elegance In Black 4. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Little Me If 5. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - HepoKullan Melodia 6. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Farr Nasmat ---- 7. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Flying Dance 8. HannaM (ViRi, VRL-728) - GH's Trotno 9. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Elgwir A.A.G Aduial 10. Sanni (CoRa, VRL-0058) - DH Sierra Foxty ox 11. Tyyne (FRSa, VRL-0837) - W's Valon Ritari 12. HannaM (ViRi, VRL-728) - West Moss Swamp 13. windie (NMR, KL-033) - Lisap 14. Sirja (SGS, VRL-0601) - FM Geneview 15. windie (NMR, KL-033) - Cindarella's Nerinna 16. Tilli (SheRa, VRL-0406) - Yvé Angelet 17. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - El Zenevieva 18. Jonna (BraRi, VRL-139) - Illusia's Milo 19. Sirja (SGS, VRL-0601) - Torna 20. Sirja (SGS, VRL-0601) - Aloisia 21. Salla (VRT, VRL-0654) - VR´s One Day of Escada 22. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Farr Deggael 23. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Elgwir Gilgalad 24. Sanni (CoRa, VRL-0058) - KB Fineliner ox 25. Tilli (SheRa, VRL-0406) - West Tender Halo 26. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s When It Ends 27. windie (NMR, KL-033) - Sir Nashville 28. Sanni (CoRa, VRL-0058) - Kabayo`s Spiral ox 29. Jarly (WWR, VRL-1233) - Zahrat Emira ox 30. Jarly (WWR, VRL-1233) - Ahuk Salum ox

Luokka 4. Vaativa Western Pleasure 30/30 1. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Adio 2. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - Gawharat FZ ox 3. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Before Darkness 4. windie (NMR, KL-033) - Yvé Galvorn 5. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Far In the Horizon 6. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Angel Samantha ---- 7. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - MGT Gameel 8. HannaM (ViRi, VRL-728) - PI's Belive in Fairytales 9. HannaM (ViRi, VRL-728) - GH's Trotno 10. Sirja (SGS, VRL-0601) - Kirveltäjän Kirous 11. Kati K. (FCR, VRL-102) - Rhoscfflach Seren Talaith 12. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Castaway 13. Sirja (SGS, VRL-0601) - Vahingonilo 14. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - Naya 15. Milla (VMR) - Navaron's Rebel 16. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - Tehanu Nayru 17. windie (NMR, KL-033) - Yvé Deldúwath x 18. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Moniet Bey 19. windie (NMR, KL-033) - Naxos Whee 20. Salla (VRT, VRL-0654) - VR´s Shadow of Compligué 21. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - Rozemarjin 22. Kati K. (FCR, VRL-102) - Vegan Orjatar 23. Sirja (SGS, VRL-0601) - Känkkäränkkä KIR 24. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Magenta 25. Tyyne (FRSa, VRL-0837) - Blak Kniight ox 26. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - LMF Argenta 27. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Papaya 28. Kati K. (FCR, VRL-102) - Saagan Norietta 29. HannaM (ViRi, VRL-728) - Roger Doyher Daisy 30. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Canona Intensity

Luokka 5. Vaativa Halter 25/30 1. Kati K. (FCR, VRL-102) - Saagan Norietta 2. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - LMF Argenta 3. Sirja (SGS, VRL-0601) - Kirveltäjän Kirous 4. Anni (AIR, VRL-0272) - Troy Twilight 5. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Far In the Horizon 6. HannaM (ViRi, VRL-728) - PI's Belive in Fairytales ---- 7. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Before Darkness 8. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - West Fanella 9. windie (NMR, KL-033) - Americana Chat 10. Sirja (SGS, VRL-0601) - Känkkäränkkä KIR 11. Sirja (SGS, VRL-0601) - Vahingonilo 12. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - Estelle de Mustang 13. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - MGT Gameel 14. HannaM (ViRi, VRL-728) - Roger Doyher Daisy 15. Kati K. (FCR, VRL-102) - Rhoscfflach Seren Talaith 16. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Angel Samantha 17. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Castaway 18. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Magenta 19. Salla (VRT, VRL-0654) - VR´s Shadow of Compligué 20. Kati K. (FCR, VRL-102) - Vegan Orjatar 21. windie (NMR, KL-033) - Betty Blue Blue 22. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - West Precious 23. HannaM (ViRi, VRL-728) - GH's Trotno 24. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - Gawharat FZ ox 25. windie (NMR, KL-033) - Yvé Galvorn

Luokka 6. Vaativa Reining 27/30 1. windie (NMR, KL-033) - Naxos Whee 2. windie (NMR, KL-033) - Moby Dick 3. HannaM (ViRi, VRL-728) - PI's Belive in Fairytales 4. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - Gawharat FZ ox 5. Sirja (SGS, VRL-0601) - Vahingonilo 6. Sirja (SGS, VRL-0601) - Känkkäränkkä KIR ---- 7. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - LMF Argenta 8. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - Dreamer of Avalon 9. Silence (KaPoRa, VRL-0185) - Nefertari's Quaashie ox 10. Salla (VRT, VRL-0654) - VR´s Shadow of Compligué 11. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - Angel Samantha 12. Anni (AIR, VRL-0272) - Troy Twilight 13. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Magenta 14. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Farr Deggael 15. HannaM (ViRi, VRL-728) - Roger Doyher Daisy 16. Tyyne (FRSa, VRL-0837) - Blak Kniight ox 17. Wenla (HsK, VRL-116) - Elgwir Malthenel ox 18. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Before Darkness 19. Annika (WWR, VRL-114) - AD Sam MacCo 20. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Castaway 21. windie (NMR, KL-033) - WF Cloister 22. Tyyne (FSRa, VRL-0837) - Rozemarjin 23. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Farr Nasmat 24. Sirja (SGS, VRL-0601) - Kirveltäjän Kirous 25. Éowyn (FSRa, VRL-0101) - MGT Gameel 26. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - West Precious 27. Salla (VRT, VRL-0654) - PI´s Far In the Horizon