KRJ:n kouluratsastuskilpailut 27.02.2007

Tervetuloa Itä-Laakson järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka ovat KRJ:n alaiset ja kaikille avoimet (paitsi vaativat luokat vain hevosille ja luokka 3 vain NER:n jäsenille). Toivon, että luet osallistumisohjeet ja säännöt huolellisesti ennen osallistumista! Kisojen vastuuhenkilö, Natalie V.

Säännöt
>> Jokaiseen luokkaan otetaan max. 65 ratsukkoa, poikkeus on luokka 3, johon otetaan rajattomasti osallistujia.
>> Yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan korkeintaan kolme hevosta, poikkeuksena on luokka 3, johon yksi ihminen saa tuoda neljä hevosta.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset ratkaistaa arpomalla ja arvonnan suorittaa Natalie V.
>> Seura & kilpailulupa/lisenssi ovat pakollisia.
>> Hevosen VH - numero on suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 24.2.2007

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen kisaposti@neitoperho.org otsikolla KRJ2

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (kisalupa/lisenssi, seura) - Hevosen virallinen nimi mahd. rekisterinumero

Mikäli hevosella ei ole VRL'n rekisterinumeroa jätä kohta tyhjäksi. En vastaa mukana -kyselyihin.

Luokat
Luokka 1. Helppo C TÄYNNÄ
Luokka 2. Helppo B TÄYNNÄ
Luokka 3. Helppo A (avoinna vain NER:n jäsenille)
Luokka 4. Vaativa B TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa A (avoinna vain hevosille)
Luokka 6. Intermediate I (avoinna vain hevosille)
Luokka 7. Grand Prix (avoinna vain hevosille)

TULOKSET

Luokka 1. Helppo C  65/65
1. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Championin Jemina 
2. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertarin Gloria VH-05700 
3. Carin (VRL-1467, dew) – Johnyn Gabby VH-20453 
4. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Aranwyn Canaid VH-10861 
5. Carin (VRL-1467, dew) – MW Pandemonium VH-03178 
6. siina (VRL-2259, KER) - Lancelot Du Lac VH-10747 
7. Hane (VRL-2719, Heporat) - Masterpiece VH-20105 
8. Carin (VRL-1467, dew) – Okariinan Klarine 
----
9. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Rentukan Natalie VH-19712 
10. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Malfoy VOE 
11. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Dazzle Dei VH-18674 
12. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea 
13. Aina (VRL-0389, FCR) - Amelia VOE 
14. Nea R. (VRL-0295, PR) - Yager Meister VH-18749 
15. Taija (VRL-2465, FSRa) - Tribal '66 
16. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Alhon Runotar 
17. Kya (VRL-0742, KR) - Solis v. Raad 
18. felicia (VRL-3135, WWR) - TOF Zone Arctique VH-17954 
19. Kya (VRL-0742, KR) - Bettan B 
20. siina (VRL-2259, KER) - Kirveltäjän Kapiainen VH-17886 
21. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Rentukan Jeremy VH-19690 
22. Kya (VRL-0742, KR) - Kenai v. Raad 
23. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Aru EST 
24. swippe. (VRL-0764, VMR) - Apone PO VH-20439 
25. felicia (VRL-3135, WWR) - Döras Pernilla VH-18226 
26. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Carmién’s Agile VH-05331 
27. Taija (VRL-2465, FSRa) - Elena SM 
28. Kimberly (VRL-4774, THR) - Tinkerbell HL 
29. Kimberly (VRL-4774, THR) - Horisontin Viola 
30. cirith (VRL-0212, FCR) - Musca of Romulus VH-17217 
31. Nea R. (VRL-0295, PR) - Calidan Brittany 
32. Aina (VRL-0389, FCR) - Playfull White 
33. Nora (VRL-2066, EVR) - Arielle KAS VH-19054 
34. Elina (VRL-4185, FSRa) - Kissankulman Yvonne 
35. cirith (VRL-0212, FCR) - Apple Frog VH-17204 
36. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Bahiti BEY VH-18839 
37. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Tjaldari frá Moldóttur VH-18198 
38. Hane (VRL-2719, Heporat) - Retiisin Kääre VH-10038 
39. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertari's Sereena VH-16215 
40. Mira (VRL-2276, dew) - RS Breeze Willow 
41. Nora (VRL-2066, EVR) - Vaapukan Temosa VH-20463 
42. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Gottfrid SNÖ 
43. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochette of Scorpia 
44. Katiska (VRL-0597, RR) - Lucifer's Angel 
45. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Tuuletar 
46. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Svärmisk 
47. Tihriini (VRL-1516, RR) - WS Ysbail 
48. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Miscet J VH-20191 
49. Fendor (VRL-1830, VIR) - CH Andorra 
50. Aina (VRL-0389, FCR) - Enfyg Anna 
51. Nora (VRL-2066, EVR) - Casimir Dei 
52. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Fröken Absolut SWE 
53. felicia (VRL-3135, WWR) - Bernadette NH 
54. Taija (VRL-2465, FSRa) - Riddle v.d. Moran 
55. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Liten Fyrstinne 
56. kristie (VRL-2437, EVR) - RS Breeze Willow 
57. cirith (VRL-0212, FCR) - Charlotte COS VH-17206 
58. Nea R. (VRL-0295, PR) - Ashlynn Aryana 
59. Katiska (VRL-0597, RR) - Bréneff 
60. Katiska (VRL-0597, RR) - Jester VH-11434 
61. Tihriini (VRL-1516, RR) - Cheetah PM 
62. Hane (VRL-2719, Heporat) - Chase Ramsey 
63. Tihriini (VRL-1515, RR) - Vaapukan Huit 
64. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rubince SIN VH-19361 
65. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertari's Buchepalos VH-15132

Luokka 2. Helppo B 65/65 1. Elina (VRL-4185, FSRa) - Way of the Sky 2. Katiska (VRL-0597, RR) - A.H. Eristetty 3. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Day`s Liquor VH-05952 4. Nora (VRL-2066, EVR) - Arielle KAS VH-19054 5. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Miscet J VH-20191 6. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Wonkamoinen 7. Raven (VRL-1229, FCR) - Parisian Shotgun VH-20832 8. Tihriini (VRL-1516, RR) - Cheetah PM ---- 9. Kya (VRL-0742, KR) - Kenai v. Raad 10. Nora (VRL-2066, EVR) - Vaapukan Temosa VH-20463 11. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochette of Scorpia 12. felicia (VRL-3135, WWR) - Döras Pernilla VH-18226 13. Aina (VRL-0389, FCR) - Aavo VOE 14. Kya (VRL-0742, KR) - Solis v. Raad 15. siina (VRL-2259, KER) - Lancelot Du Lac VH-10747 16. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Tyttiina 17. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Revolution SIN VH-20930 18. Hane (VRL-2719, Heporat) - Fennywood Yorker VH-07205 19. cirith (VRL-0212, FCR) - Apple Frog VH-17204 20. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Cocarna Kooss VH-20744 21. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Rentukan Jeremy VH-19690 22. felicia (VRL-3135, WWR) - Bernadette NH 23. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Gullig Erina VH-18392 24. chanel (VRL-3229, VHR) - Dagrand De Clevedil VH-20674 25. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Fröken Absolut SWE 26. Nea R. (VRL-0295, PR) - Kaviopolun Kristofer VH-19550 27. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Wan's Wandella VH-08389 28. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Civil Sirena 29. felicia (VRL-3135, WWR) - TOF Zone Arctique VH-17954 30. Raven (VRL-1229, FCR) - Perra Rica 31. Aina (VRL-0389, FCR) - FNS Peppilotta 32. Aina (VRL-0389, FCR) - Rhoscfflach Seren Meirian 33. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Rentukan Natalie VH-19712 34. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Överlycing September 35. Nea R. (VRL-0295, PR) - Faithful Random 36. Raven (VRL-1229, FCR) - Gigolo Real VH-20210 37. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri 38. Laavia (VRL-4119, COR) - Paranoid VH-20501 39. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Bahiti BEY VH-18839 40. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Nyfik Kirim VH-19143 41. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - True Ceres VH-04625 42. cirith (VRL-0212, FCR) - Musca of Romulus VH-17217 43. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Tjaldari frá Moldóttur VH-18198 44. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea 45. Tihriini (VRL-1515, RR) - Vaapukan Huit 46. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Gottfrid SNÖ 47. Taija (VRL-2465, FSRa) - Kipittäjän Woudman VH-20449 48. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Sinister SIN VH-20745 49. Hane (VRL-2719, Heporat) - SAB Ivory Gold VH-05594 50. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Marjametsän Aatu VH-19210 51. Natalie V. (VRL-0062, NER) - CHp`s Nosce Te Ipsum VH-00070 52. Nora (VRL-2066, EVR) - Casimir Dei 53. Hane (VRL-2719, Heporat) - Diablo John VH-06746 54. Tihriini (VRL-1516, RR) - WS Ysbail 55. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Perjantain Paholainen VH-20134 56. cirith (VRL-0212, FCR) - Charlotte COS VH-17206 57. Mira (VRL-1256, dew) - Abacus' Browneye 58. Katiska (VRL-0597, RR) - Bréneff 59. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Laaksomaan Milja 60. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Malfoy VOE 61. Katiska (VRL-0597, RR) - Wynlinnén Tanssiva Kuiskaus VH-12192 62. siina (VRL-2259, KER) - Kirveltäjän Kapiainen VH-17886 63. Nea R. (VRL-0295, PR) - Ramses ET VH-19610 64. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Ladybird 65. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - MNT Emelie VH-16650

Luokka 3. Helppo A 1. Eleftheria (VRL-1579, NER) - De Mihok Liu VH-20464 2. Justine (VRL-2198, NER) - Aristarkh 3. Chantelle (VRL-0072, NER) - Khan Hehkuva Myy Hapero VH-04158 4. Chantelle (VRL-0072, NER) - KL Alert la Paris VH-04161 ---- 5. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Jemet von Devoto VH-15167 6. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertarin Merlin VH-09168 7. Suvi S. (VRL-0277, NER) - TuuHa's Nacéra VH-10736 8. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Ellenin Pippilotta VH-18125 9. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Thunder Bolt ox VH-10723 10. Natalie V. (VRL-0062, NER) - FH Vilinä VH-05273 11. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Arándano VH-16452 12. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Nokikylän Murumiina VH-18245 13. Justine (VRL-2198, NER) - SRG Nedana 14. Justine (VRL-2198, NER) - Nikolay 15. Justine (VRL-2198, NER) - Anya 16. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertari's Emperior VH-08162 17. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Blondattu V.A. VH-18244 18. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Yafeu Tyee VH-19115 19. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Paulien Rika

Luokka 4. Vaativa B 65/65 1. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Patricius COS VH-18670 2. Raven (VRL-1229, FCR) - Flor de La Luna VH-19344 3. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - WF Chessmate VH-03416 4. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Perjantain Paholainen VH-20134 5. Kiti K. (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy VH-19007 6. Nea R. (VRL-0295, PR) - Estranho Saudade Ev VH-19543 7. cirith (VRL-0212, FCR) - Cherimoya WL VH-17158 8. Elina (VRL-4185, FSRa) - Way of the Sky ---- 9. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Isoviha 10. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Paloma's Susurre VH-04089 11. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Överlycing September 12. Taija (VRL-2465, FSRa) - Flavia Akiva VH-11128 13. felicia (VRL-3135, WWR) - Mary's Van Amelia VH-15765 14. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Lumituuli VOE VH-18101 15. Raven (VRL-1229, FCR) - Ricardo IV VH-20049 16. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Witticism X/B 17. Elina (VRL-4185, FSRa) - West Geishal 18. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Cocaine Kate 54 VH-18893 19. Taija (VRL-2465, FSRa) - Madlock NON VH-03115 20. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Nokisutari MIN VH-11214 21. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Keeleigh Juliette VH-17610 22. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri 23. Liisa L. (VRL-3293, dew) - GH's Awe-Struck 24. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Midnight Shadow VH-02837 25. Katiska (VRL-0597, RR) - A.H. Eristetty 26. cirith (VRL-0212, FCR) - Cocaine Blues SIN VH-13716 27. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Velouria AIR VH-17919 28. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Talven Taikaa VH-12219 29. Aina (VRL-0389, FCR) - Humun Terhiina 30. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Kaay van Heide 31. felicia (VRL-3135, WWR) - Chiaro Nebulosa VH-18214 32. Katiska (VRL-0597, RR) - Wynlinnén Tanssiva Kuiskaus VH-12192 33. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Jean Novince 34. siina (VRL-2259, KER) - Festflower VH-11104 35. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - True Coed Coech VH-05870 36. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Frederik ET 37. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886 38. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211 39. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - AGH Tuulenpuuska VH-20913 40. Nea R. (VRL-0295, PR) - Rachel Rocks VH-19607 41. Hane (VRL-2719, Heporat) - Happy Dancer VH-06744 42. Aina (VRL-0389, FCR) - Hämypuron Sirpale 43. Kya (VRL-0742, KR) - Dümfara Senat 44. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Alwyn's Translator 45. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Sinister SIN VH-20745 46. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Harlequin EST 47. Nea R. (VRL-0295, PR) - Nevetilda VH-20183 48. Kiti K. (VRL-2170, KER) - Sokerisiirappi VH-05280 49. Hane (VRL-2719, Heporat) - Starline's Sound Of Music VH-03320 50. Aina (VRL-0389, FCR) - Lysan Kajoomus 51. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Amarillo Susurre VH-06160 52. Kya (VRL-0742, KR) - Anelma 53. Hane (VRL-2719, Heporat) - Flying Sparkels VH-20076 54. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Wattenhall Demon VH-18935 55. siina (VRL-2259, KER) - Nelda's Natalie 56. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Laranja NON 57. Nenna (VRL-2377, RR) - Letitbeme 58. Katiska (VRL-0597, RR) - Pohjolan Piruetti VH-07893 59. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Whiten Caius 60. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Revolution SIN VH-20930 61. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Laten Zien 62. cirith (VRL-0212, FCR) - Rubinstanz MSC VH-17155 63. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Pracelot VH-17864 64. Taija (VRL-2465, FSRa) - Vagabond YV VH-18432 65. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Cocarna Kooss VH-20744

Luokka 5. Vaativa A 65/65 1. Kya (VRL-0742, KR) - Dümfara Senat 2. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Kuusipolun Oséanroi 3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kitchi Burch AET VH-10488 4. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Hypnos VH-05340 5. siina (VRL-2259, KER) - Nelda's Natalie 6. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Psycho Zoo SIN 7. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Another One COS VH-20880 8. Hane (VRL-2719, Heporat) - Keira de Poemé VH-20140 ---- 9. Hane (VRL-2719, Heporat) - Nirlach VH-17382 10. Napp. (VRL-5232, HidRa) - Annorlunda galen 11. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Poseidon Al VH-18665 12. EK (VRL-3614, EVR) - Rockin'22 13. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Cossette KL VH-11415 14. Jade (VRL-0202, WWR) - Vinyyli 15. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Kaay van Heide 16. cirith (VRL-0212, FCR) - Cocaine Blues SIN VH-13716 17. JoJo (VRL-2988, ER) – CP’s Amie 18. Messinkihevonen (VRL-4456, CeRi) - Sprudeln 19. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Isoviha 20. oola. (VRL-2206, HaRa) - Tr?s?l 21. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - AGH Tuulenpuuska VH-20913 22. niksu (VRL-2158, KER) - Diamond HAK 23. Raven (VRL-1229, FCR) - Ricardo IV VH-20049 24. cirith (VRL-0212, FCR) - Cherimoya WL VH-17158 25. JoJo (VRL-2988, ER) – Wind Dancer 26. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Keijulammen Petturi 27. siina (VRL-2259, KER) - Festflower VH-11104 28. Jade (VRL-0202, WWR) - Syksyn Julmuri 29. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Mystery Wannabe 30. Minna (VRL-1871, KRS) - Amira HAL 31. Nea R. (VRL-0295, PR) - Schijn VH-10906 32. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Nelda's Corona 33. Laura (VRL-3096, dew) - Primadonna 34. felicia (VRL-3135, WWR) - Mary's Van Amelia VH-15765 35. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Laten Zien 36. Kiti K. (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy 37. Katiska (VRL-0597, RR) - Pohjolan Piruetti VH-07893 38. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - Meredith de Poem 39. Henna V. (VRL-4727, CeRi) - Johns Constanite WB VH-20106 40. siina (VRL-2259, KER) - Cascadé VH-14326 41. fayanna (VRL-0098, CeRi) - Jean Novince 42. Minna (VRL-1871, KRS) - Bluebell's Daydream 43. Natalie V. (VRL-0062, NER) - N’Coconut VH-05314 44. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Cocaine Kate 54 VH-18893 45. Jade (VRL-0202, WWR) - Huvikumpulan Villitaika VH-01947 46. Veronika (VRL-5602, KR) - Neias Noyém 47. Taija (VRL-2465, FSRa) - Mary´s Van Chelsea VH-11134 48. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Lucas's Ever Kiss VH-20110 49. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Isminda AET VH-10309 50. Hane (VRL-2719, Heporat) - Miz' Leidie VH-10036 51. niksu (VRL-2158, KER) - Bei Sonneaufgang 52. Suskip (VRL-3346, NER) - Million Dollar Baby 53. cirith (VRL-0212, FCR) - Rubinstanz MSC VH-17155 54. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Nelda's Ringmaster VH-17479 55. niksu (VRL-2158, KER) - Nar Rin Sémillant 56. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211 57. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Insomnia Adoro VH-17611 58. Raven (VRL-1229, FCR) - Flor de La Luna VH-19344 59. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Century Symphony 60. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Laranja NON 61. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Madeleine VH-19844 62. Taija (VRL-2465, FSRa) - Flavia Akiva VH-11128 63. Kiti K. (VRL-2170, KER) - TK Isor El Santos ox VH-19008 64. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Patricius COS VH-18670 65. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Gardemaister KR VH-20315

Luokka 6. Intermediate I 65/65 1. Carin (VRL-1467, dew) – Suaveness of Romulus 2. Chantelle (VRL-0072, NER) - Khan Hehkuva Myy Hapero VH-04158 3. Heidi C. (VRL-0057, KR) - WF Edevia VH-00735 4. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Nelda's Corona 5. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochetta of ESC VH-18649 6. Kya (VRL-0742, KR) - Cheyenne COS 7. Suvi S. (VRL-0277, NER) - TuuHa's Man VH-10873 8. Chantelle (VRL-0072, NER) - KL Alert la Paris VH-04161 ---- 9. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Segrare 10. Andu (VRL-1110, KaPoRa) - LW Prócade 11. Minna (VRL-1871, KRS) - BS My Rosé 12. Taija (VRL-2465, FSRa) - Suddenly Twisur VH-19153 13. Grace K. (VRL-5549, CeRi) - Amar GUN VH-20873 14. Vilma M. (VRL-2815, YR) - Player Oliver 15. siina (VRL-2259, KER) - Wolfric G VH-19557 16. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Landita PK VH-05338 17. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Suave Amorii 18. femm. (VRL-1174, BRT) - Tuhkimon Everytime VH-17711 19. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Clotaire I 20. cirith (VRL-0212, FCR) - Bequestro PK VH-17152 21. Justine (VRL-2198, NER) - Anya 22. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Gardemaister KR VH-20315 23. Carin (VRL-1467, dew) – Millenium of Yeneva 24. Kya (VRL-0742, KR) - Rendor 25. Veronika (VRL-5602, KR) - Neias Noyém 26. niksu (VRL-2158, KER) - Still Loving You 27. Justine (VRL-2198, NER) - AD Valysh 28. niksu (VRL-2158, KER) - Dirty White Boy 29. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Lucas's Ever Kiss VH-20110 30. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Coventina M VH-03849 31. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Felizzano VH-11414 32. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tegizcop Yulek AET VH-10296 33. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Isminda AET VH-10309 34. Jade (VRL-0202, WWR) - Tuiverrus 35. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Desperado WL VH-19264 36. cirith (VRL-0212, FCR) - Dark Arts VH-20465 37. Eleftheria (VRL-1579, NER) - De Mihok Liu VH-20464 38. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Psycho Zoo SIN 39. siina (VRL-2259, KER) - Cascadé VH-14326 40. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - António Tiago VH-20513 41. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Another One COS VH-20880 42. Fetch (VRL-0669, YR) - OK's Elyon 43. Nancyboy (VRL-2235, SR) - Titianesque VIR 44. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Proviant GER 45. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Century Symphony 46. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Constancia 47. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó 48. Chantelle (VRL-0072, NER) - Nefertari's Emperior VH-08162 49. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Cossette KL VH-11415 50. Carin (VRL-1467, dew) – Amalié NON 51. niksu (VRL-2158, KER) - Top Gun 52. Heidi S. (VRL-0679, dew) – Iblis Kooss VH-20922 53. Justine (VRL-2198, NER) - Nikolay 54. Grace K. (VRL-5549, CeRi) - Quo Vadis Mirabell VH-20633 55. Jade (VRL-0202, WWR) - Flair Ion 56. Maarya (VRL-2434, EVR) - ADL Bianca VH-19666 57. Taija (VRL-2465, FSRa) - Mary´s Van Chelsea VH-11134 58. btw. (VRL-1569, TaRa) - Viehättävän Mustavarjo VH-17297 59. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Norberte GER VH-00727 60. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936 61. Taija (VRL-2465, FSRa) - KWB Inferno VH-11125 62. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Odysseia de Poemé VH-06663 63. Meloy (VRL-5281, EVR) - Bellezza V 64. Liisa L. (VRL-3293, dew) - Sauteta Gala 65. btw. (VRL-1569, TaRa) - Midnight Storm VH-07249

Luokka 7. Grand Prix 51/66 1. cirith (VRL-0212, FCR) - Dark Arts VH-20465 2. Taija (VRL-2465, FSRa) - Suddenly Twisur VH-19153 3. sirokko. (VRL-4563, dew) - Ob-trunco VH-20943 4. pinheadd- (VRL-4874, dew) - Proviant GER 5. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - CHp`s Halzanna VH-03427 6. femm. (VRL-1174, BRT) - Tuhkimon Everytime VH-17711 7. Hane (VRL-2719, Heporat) - Aluida PK VH-05492 ---- 8. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936 9. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Madeleine VH-19844 10. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Palmén VH-03811 11. Justine (VRL-2198, NER) - AD Valysh 12. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochetta of ESC VH-18649 13. Nancyboy (VRL-2235, SR) - Titianesque VIR 14. Taija (VRL-2465, FSRa) - KWB Inferno VH-11125 15. Kya (VRL-0742, KR) - Rendor 16. Lazor (VRL-4823, FHR) - Su Damaskus 17. Vilma M. (VRL-2815, YR) - Player Oliver 18. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Felizzano VH-11414 19. Henna L. (VRL-2971, CeRi) - Proviant GER 20. niksu (VRL-2158, KER) - Dirty White Boy 21. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - Constancia 22. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó 23. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Tillintallin VH-02349 24. niksu (VRL-2158, KER) - Still Loving You 25. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Sabianna II VH-00738 26. cirith (VRL-0212, FCR) - Bequestro PK VH-17152 27. dassel.(VRL-1230, GoHo) - Midway FS 28. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Warnube VH-00460 29. Grace K. (VRL-5549, CeRi) - Amar GUN VH-20873 30. Meloy (VRL-5281, EVR) - Bellezza V 31. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Madison VH-16658 32. niksu (VRL-2158, KER) - Top Gun 33. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Nyome VIR VH-18862 34. Carin (VRL-1467, dew) – Amalié NON 35. Justine (VRL-2198, NER) - JH Revenge 36. Fetch (VRL-0669, YR) - OK's Elyon 37. siina (VRL-2259, KER) - Wolfric G VH-19557 38. Hane (VRL-2719, Heporat) - Noirceur NOV VH-06747 39. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tegizcop Yulek AET VH-10296 40. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Fata Morgana VH-03803 41. Jenni M. (VRL-0254, FCR) - António Tiago VH-20513 42. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Tercero 43. Hane (VRL-2719, Heporat) - Damon VH-05448 44. Carin (VRL-1467, dew) – Millenium of Yeneva 45. Grace K. (VRL-5549, CeRi) - Quo Vadis Mirabell VH-20633 46. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Namara VOE VH-08391 47. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Clotaire I 48. Minna (VRL-1871, KRS) - BS My Rosé 49. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Desperado WL VH-19264 50. Kya (VRL-0742, KR) - Cheyenne COS 51. Carin (VRL-1467, dew) – Suaveness of Romulus