KRJ:n kouluratsastuskilpailut 26.1.2007

Tervetuloa Bellicosen ja Itä-Laakson yhteistyössä järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka ovat KRJ:n alaiset ja kaikille avoimet (paitsi vaativat luokat vain hevosille). Toivon, että luet osallistumisohjeet ja säännöt huolellisesti ennen osallistumista! Kisojen vastuuhenkilö, Natalie V.

Säännöt
>> Jokaiseen luokkaan otetaan max. 65 ratsukkoa.
>> Yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan korkeintaan kolme hevosta.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset ratkaistaa arpomalla ja arvonnan suorittaa Del.
>> Seura & kilpailulupa/lisenssi ovat pakollisia.
>> Hevosen VH - numero on suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 23.1.2007

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen kisaposti@neitoperho.org otsikolla KRJ1

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (kisalupa/lisenssi, seura) - Hevosen virallinen nimi mahd. rekisterinumero

Mikäli hevosella ei ole VRL'n rekisterinumeroa jätä kohta tyhjäksi. En vastaa mukana -kyselyihin.

Luokat
Luokka 1. Helppo C TÄYNNÄ
Luokka 2. Helppo B TÄYNNÄ
Luokka 3. Helppo A TÄYNNÄ
Luokka 4. Vaativa B TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa A (avoinna vain hevosille) TÄYNNÄ
Luokka 6. Intermediate I (avoinna vain hevosille) TÄYNNÄ
Luokka 7. Grand Prix (avoinna vain hevosille) TÄYNNÄ

TULOKSET

Luokka 1. Helppo C  65/65
1. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Raafland Sawyer 
2. Rosi (VRL-2387, YTL) - Mary's Sprung 
3. Elina (VRL-0090, FSRa) - Kent SNÖ 
4. jenni (VRL-0914, BRT) - Cecam Rah Digga 
5. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Kirveltäjän Karkoitus VH-05253 
6. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Kenyatta FS 
7. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Nefer of Mirraberg VH-18815 
8. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Jannike SKP VH-17820 
----
9. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Nelda's Fashion VH-18844 
10. Fleur Beaú (VRL-1319, NER) – Speedy Gonzales 
11. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Splash VH-14291 
12. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Småningom RIM VH-17821 
13. felicia (VRL-3135, WWR) - Riihimäen Malviina 
14. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Symbioosin Helmeilevä 
15. Chloe (VRL-1581, SR) - WS Arthwr VH-10340 
16. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Lavinian Latenight VH-15970 
17. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaniljan Aliina 
18. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Calamitous Militant ox 
19. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - K.W. Inspiration VH-18813 
20. felicia (VRL-3135, WWR) - TOF Zone Arctique 
21. Elina (VRL-0090, FSRa) - Dauntless Dei 
22. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Gregorian SWA 
23. Del (VRL-2233, KHR) - Hienohelma 
24. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - S.A Uusi-Kalle 
25. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Carmién’s Agile VH-05331 
26. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Kirottu Uniherra KS 
27. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Haavelaakson Hymypoika VH-16844 
28. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Novelty's Piccolo VH-15803 
29. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Yager Meister VH-18749 
30. Elina (VRL-0090, FSRa) - CW Nettle 
31. vil. (VRL-5085, CRI) - Gudlös SWE 
32. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Mannequin Cara 
33. Chloe (VRL-1581, SR) - Fabien NH VH-18461 
34. maikkis (VRL-1836, FSRa) - CW Vanessa VH-16163 
35. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Vipetin Chalia 
36. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Edenelle Veemente VH-18763 
37. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lord Pinquin 
38. Nina (VRL-1056, AWR) - Lilybet AW 
39. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Liselotte SKP VH-00406 
40. Nina (VRL-1056, AWR) - Garanhon MG 
41. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Nelly Adolia VH-15383 
42. Refen (VRL-0188, VirSu) - Vilja VOE VH-18457 
43. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Humun Hilja VH-05258 
44. jenni (VRL-0914, BRT) - Cecam Ganksta Attitude 
45. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kimaran Ilopilleri 
46. Del (VRL-2233, KHR) - Kirveltäjän Muska 
47. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - AK Tuskaton Tie VH-15771 
48. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Gato VLD VH-17117 
49. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Wan's Triangle 
50. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Raad van Bestuur 
51. Nina (VRL-1056, AWR) - Astoria Tiwlip 
52. Refen (VRL-0188, VirSu) - Bellin Elviira VH-18472 
53. Chloe (VRL-1581, SR) - Blijven WS VH-10401 
54. Chao (VRL-2415, dew) - Fiona 188 
55. felicia (VRL-3135, WWR) - Döras Pernilla 
56. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Francine VH-18046 
57. Del (VRL-2233, KHR) - Syksyn Julia 
58. Refen (VRL-0188, VirSu) - Sinirikon Pinja VH-18497 
59. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Knight Aragorn 
60. vil. (VRL-5085, CRI) - Exum Wade 
61. vil. (VRL-5085, CRI) - Linnea SWE 
62. jenni (VRL-0914, BRT) - Cecam Monday Modelize 
63. Leena I. (VRL-0152, PR) - Bye Aida 
64. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Nordbo Anttor 
65. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Broderick

Luokka 2. Helppo B 65/65 1. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Raafland Sawyer 2. Elina (VRL-0090, FSRa) - Kismittääkö KIR 3. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Rovgirigs Snöalva VH-17840 4. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - AK Tuskaton Tie VH-15771 5. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lord Pinquin 6. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Raadelman Yökyöpeli 7. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Encore VH-18701 8. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Trijntje VH-11707 ---- 9. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Richelle VH-18028 10. iriis (VRL-2170, KER) - Cute Daisy 11. Sanza (VRL-2617, BRT) - Vimsig SWE 12. Chloe (VRL-1581, SR) - Fabien NH VH-18461 13. Nina (VRL-1056, AWR) - Liinun Lapponia 14. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Rhianna DW VH-05329 15. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Gregorian SWA 16. Nina (VRL-1056, AWR) - Aerona AW 17. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Rokkaaja 18. Chloe (VRL-1581, SR) - WS Arthwr VH-10340 19. Rosi (VRL-2387, YTL) - Betternot VH-15797 20. iriis (VRL-2170, KER) - Sunshine’s Sherlock 21. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Blossom Blue SIN 22. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Huvitus VH-18713 23. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Kenyatta FS 24. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Alma VH-18091 25. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Symbioosin Helmeilevä 26. Del (VRL-2233, KHR) - Kirveltäjän Muska 27. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Liselotte SKP VH-00406 28. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Splash VH-14291 29. Elina (VRL-0090, FSRa) - Syksyn Suru 30. Chloe (VRL-1581, SR) - Blijven WS VH-10401 31. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Nordbo Anttor 32. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Kirottu Uniherra KS 33. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Timoteo Adoro VH-17984 34. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Inefficient 35. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Haavelaakson Hymypoika VH-16844 36. Del (VRL-2233, KHR) - Syksyn Julia 37. Del (VRL-2233, KHR) - Hienohelma 38. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaniljan Aliina 39. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Edenelle Veemente VH-18763 40. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Nefer of Mirraberg VH-18815 41. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Rebecca Adoro VH-17484 42. Refen (VRL-0188, VirSu) - Mörönmoinen VH-18469 43. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Wan's Wandella VH-08389 44. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Novelty's Piccolo VH-15803 45. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Jannike SKP VH-17820 46. iriis (VRL-2170, KER) - Hennustiina 47. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - S.A Uusi-Kalle 48. Minna (VRL-1871, KRS) - Amira HAL 49. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - MNT Emelie VH-16650 50. jenni (VRL-0914, BRT) - Chardonnay Dei VH-18762 51. Refen (VRL-0188, VirSu) - Sirpaleen Kummitar 52. Refen (VRL-0188, VirSu) - Hämypuron Loiste 53. jenni (VRL-0914, BRT) - Austendale Furir 54. jenni (VRL-0914, BRT) - Cecam Trisse VH-08322 55. Eeva T. (VRL-0410, dew) - ERB Indarian 56. Natalie V. (VRL-0062, NER) – CHp`s Nosce Te Ipsum VH-00070 57. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Mr. Darcy VH-18681 58. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Gato VLD VH-17117 59. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Symbioosin Tiukkapipo VH-14380 60. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - K.W. Inspiration VH-18813 61. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Glenda FS 62. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kimaran Ilopilleri 63. Nina (VRL-1056, AWR) - Kieve Keller AW 64. siina (VRL-2259, KER) - Lancelot Du Lac 65. Elina (VRL-0090, FSRa) - Deiniol FS

Luokka 3. Helppo A 65/65 1. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Adequate MB VH-10567 2. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Adahlmina 3. iriis (VRL-2170, KER) - Wili Wilperi 4. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Blondine toy VH-18612 5. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Phantom of Romulus VH-18726 6. Rosi (VRL-2387, YTL) - Eilo's Sinfony of the Battle 7. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Béka d'Jog 8. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Trijntje VH-11707 ---- 9. Del (VRL-2233, KHR) - Gunilla KN 10. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Bellin Hengetär 11. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Richelle VH-18028 12. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Damoiselle 13. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Meteor BTR VH-17841 14. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Blondattu V.A. VH-18244 15. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Symbioosin Räyhä VH-18658 16. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Alex Frog 17. Anna (VRL-0480, WWR) - Taikakuun Tulisielu 18. Chess (VRL-3528, RED) - Lady Margaret 19. Chloe (VRL-1581, SR) - Diwall Cyfeilles 20. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Raadelman Hilja 21. Chloe (VRL-1581, SR) - Chelestra LC VH-18458 22. Elina (VRL-0090, FSRa) - Purpose of Romulus 23. Refen (VRL-0188, VirSu) - Sirpaleen Kummitar 24. Ellen (VRL-1092, FSRa) - It's a SIN 25. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Aarnion Onneton VH-07894 26. Eeva T. (VRL-0410, dew) - ERB Indarian 27. Del (VRL-2233, KHR) - Cocaine Con 28. siina (VRL-2259, KER) - Lancelot Du Lac 29. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kauhukakara DL 30. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Maquette J VH-16839 31. Elina (VRL-0090, FSRa) - Tuikin Akapella 32. siina (VRL-2259, KER) - Onnen Heijaus VH-11103 33. Refen (VRL-0188, VirSu) - Hämypuron Loiste 34. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Newertith VOE 35. Rosi (VRL-2387, YTL) - Firefly 36. jenni (VRL-0914, BRT) - Koon Hernerokkaa 37. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - QP Skellington 38. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Pohjolan Piruetti VH-07893 39. Elina (VRL-0090, FSRa) - Aavan Psykedeelinen 40. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flowing G'r 41. Nina (VRL-1056, AWR) - Magnolian Saaga 42. Nora (VRL-2066, EVR) - Rihanna NH 43. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Pilvenhattara 44. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Scapegrace 45. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Keeleigh Juliette VH-17610 46. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Glenda FS 47. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Donelle VH-18066 48. Nina (VRL-1056, AWR) - Dona WS 49. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Rebecka VH-11711 50. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Nokikylän Murumiina VH-18245 51. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Donagh VH-18071 52. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Wesnie Kooss VH-10834 53. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Sir Blingbling 54. Chloe (VRL-1581, SR) - Áed Cadeyrn VH-18559 55. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Farr Phantastik 56. siina (VRL-2259, KER) - QP Pandora 57. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Insomnia Adoro VH-17611 58. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Symbioosin Tiukkapipo VH-14380 59. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Ellenin Pippilotta VH-18125 60. Del (VRL-2233, KHR) - Charmant LCR 61. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Sarkasmin Pikkuperkele VH-17819 62. Nina (VRL-1056, AWR) - KH Lisbeth 63. jenni (VRL-0914, BRT) - Wiljamiina 64. iriis (VRL-2170, KER) – Sokerisiirappi 65. Refen (VRL-0188, VirSu) - Mörönmoinen VH-18469

Luokka 4. Vaativa B 65/65 1. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Symbioosin Räyhä VH-18658 2. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Shame VH-18153 3. Del (VRL-2233, KHR) - Gunilla KN 4. iriis (VRL-2170, KER) - Edely WLW 5. Del (VRL-2233, KHR) - Cocaine Con 6. Rosi (VRL-2387, YTL) - Firefly 7. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Hypnos VH-05340 8. iriis (VRL-2170, KER) – Sokerisiirappi ---- 9. siina (VRL-2259, KER) - Festflower VH-11104 10. Elina (VRL-0090, FSRa) - Belissima SIN 11. jenni (VRL-0914, BRT) - Koon Hernerokkaa 12. Chloe (VRL-1581, SR) - Diwall Cyfeilles 13. Rosi (VRL-2387, YTL) - Eilo's Sinfony of the Battle 14. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Trijntje VH-11707 15. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Doncaster Gulf 16. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - QP Skellington 17. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Rokkaaja 18. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Vjirnad TA VH-00473 19. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Aarnion Onneton VH-07894 20. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Lumituuli VOE VH-18101 21. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Béka d'Jog 22. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Sarkasmin Pikkuperkele VH-17819 23. Rosi (VRL-2387, YTL) - Mystery Legacy ox 24. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Maquette J VH-16839 25. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Nelda's Ringmaster VH-17479 26. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kirveltäjän Loistokas 27. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Inefficient 28. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Wattenhall Demon 29. Nina (VRL-1056, AWR) - Brianna MG 30. Nina (VRL-1056, AWR) - Kenrick Gwenllyen 31. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Bellin Hengetär 32. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Patricius COS VH-18670 33. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Phantom of Romulus VH-18726 34. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Rovgirigs Snöalva VH-17840 35. Del (VRL-2233, KHR) - Charmant LCR 36. luppis (VRL-2848, GoHo) - NA Classic Kismet VH-14041 37. Rosi (VRL-2387, YTL) - Ladymoon VH-15793 38. siina (VRL-2259, KER) - QP Pandora 39. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Rebecka VH-11711 40. iriis (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy 41. Chloe (VRL-1581, SR) - Domisch Eisenherz VH-04003 42. Nina (VRL-1056, AWR) - Magnolian Ajatelma 43. siina (VRL-2259, KER) - Onnen Heijaus VH-11103 44. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Farr Phantastik 45. luppis (VRL-2848, GoHo) - Vanamon Köyhäritari VH-14892 46. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Cocaine Kate 54 47. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Alma VH-18091 48. Elina (VRL-0090, FSRa) - Heavy Kin 49. Rosi (VRL-2387, YTL) - Black Safir VH-15794 50. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Adelya J 51. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Adahlmina 52. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Fino Yave VH-18154 53. Elina (VRL-0090, FSRa) - Tiamat Edris Myst BB 54. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Newertith VOE 55. Chloe (VRL-1581, SR) - Áed Cadeyrn VH-18559 56. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Rezzina OG 57. luppis (VRL-2848, GoHo) - Eldbjórn Wade 58. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Cinderella COS 59. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Damoiselle 60. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Nokisutari MIN VH-11214 61. jenni (VRL-0914, BRT) - Wiljamiina 62. Vipeltäjä (VRL-1285, VirSu) - Blondine toy VH-18612 63. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Bellin Vihtori VH-18724 64. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Talven Taikaa VH-12219 65. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kauhukakara DL

Luokka 5. Vaativa A 65/65 1. Annika N. (VRL-2110, dew) - Airforce AGN VH-08956 2. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Roomeo 3. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Poseidon Al VH-18665 4. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Rezzina OG 5. westt (VRL-1554, TRH) - Nego's Fresh Tornado ox VH-08525 6. Linn. (VRL-4877, HRS) - Vanity Code F2 7. Sarianna (VRL-2791, FSRa) - Schwarz Engel GT VH-06961 8. Macey (VRL-1549, RR) - Sincere Fall ---- 9. Natalie V. (VRL-0062, NER) – N’Coconut VH-05314 10. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Uzor Onella 11. Heidi C. (VRL-0057, KR) - WF Edevia VH-00735 12. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Hope of Scorpia VH-18819 13. Chey (VRL-2313, VirSu) - Jacaranda's fable horse 14. Leena I. (VRL-0152, PR) - Joyride VIR 15. Elina (VRL-0090, FSRa) - Patience AIR 16. Hefli (VRL-1894, KHR) - Adolf of Major 17. Del (VRL-2233, KHR) - WF Milow 18. felicia (VRL-3135, WWR) - Chiaro Nebulosa 19. Chess (VRL-3528, RED) - Cecilia Natasha 20. luppis (VRL-2848, GoHo) - Eldbjórn Wade 21. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kirveltäjän Loistokas 22. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Scarfilt 23. felicia (VRL-3135, WWR) - Mary's Van Amelia 24. westt (VRL-1554, TRH) - Cream Alphonus VH-08516 25. Carin (VRL-1467, dew) – Urban Jungle VH-18653 26. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Djamila HAL 27. Minna (VRL-1871, KRS) - Amira HAL 28. luppis (VRL-2848, GoHo) - NA Classic Kismet VH-14041 29. Vrelia (VRL-5214, KaKaRa) - Mastermind 30. Maarya (VRL-2434, EVR) - Amarn Shadow´s Destiny 31. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Hanétt VH-06088 32. luppis (VRL-2848, GoHo) - Vanamon Köyhäritari VH-14892 33. Carin (VRL-1467, dew) – Nikida Kooss VH-15223 34. Del (VRL-2233, KHR) - Brandon Kin 35. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Yamarafon VIR 36. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Norberte GER VH-00727 37. Vilijonkka (VRL-3958, NER) - Marde E'Qui VH-17451 38. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Neverland FS VH-18820 39. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Kati De Wize 40. Elina (VRL-0090, FSRa) - WDL Jamaica 41. ann. (VRL-1975, DR) - Damn Yenare VH-11928 42. Del (VRL-2233, KHR) - Heijastus Wikés 43. Miia S (VRL-2945, VaLe) - Untuvikon Blue Night's Fantail 44. Rosi (VRL-2387, YTL) - Mystery Legacy ox 45. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Taikakuun Elegia VH-08482 46. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Avanti WL 47. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Coventina M VH-03849 48. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Dame VH-18207 49. Gemma (VRL-5180, VIR) - LeLa's Fine Flight 50. Carin (VRL-1467, dew) – Mimosa Kooss VH-18951 51. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Amiral COS 52. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Patricius COS VH-18670 53. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Cinderella COS 54. Macey (VRL-1549, RR) - Gin Magaryf 55. Veikka (VRL-2073, CRI) - Vogel GER VH-18687 56. Sarianna (VRL-2791, FSRa) - Adelaide SP VH-06957 57. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Doncaster Gulf 58. Elina (VRL-0090, FSRa) - Live Wire SIN 59. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Ginger VH-18145 60. Macey (VRL-1549, RR) - Wadelman Amelia 61. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Gissay von Undervan 62. siina (VRL-2259, KER) - Cascadé VH-14326 63. siina (VRL-2259, KER) - Festflower VH-11104 64. Minna (VRL-1871, KRS) - Bluebell's Daydream 65. iriis (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy

Luokka 6. Intermediate I 65/65 1. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Goddamnit of Romulus 2. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Transylvanjan 3. Feanaro (VRL-0002, PRO) - B.O.N.U.S Uniq 4. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Hanétt VH-06088 5. Shiro (VRL-0271, FSRa) - SU Damascus 6. femm. (VRL-1174, BRT) - Tuhkimon Everytime VH-17711 7. Rosi (VRL-2387, YTL) - Her Copper Commander 8. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Cossette KL VH-11415 ---- 9. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochetta of ESC VH-18649 10. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Uzor Onella 11. siina (VRL-2259, KER) - Wolfric G 12. Carin (VRL-1467, dew) – Charon’s In The Flesh ox VH-3149 13. Macey (VRL-1549, RR) - Gin Magaryf 14. Leena I. (VRL-0152, PR) - Joyride VIR 15. Carin (VRL-1467, dew) – Lofty Towards VH-3150 16. Amar (VRL-0408, FSRa) - Mercurius de Province 17. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Nyome VIR 18. Sonju (VRL-0665, HsK) - Xolote III 19. Minna (VRL-1871, KRS) - BS My Rosé 20. Del (VRL-2233, KHR) - WF Milou 21. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Madison VH-16658 22. Amar (VRL-0408, FSRa) - Olympia Z 23. Sarianna (VRL-2791, FSRa) - Adelaide SP VH-06957 24. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Call a Uniq Cab 25. Annika N. (VRL-2110, dew) - AGN Trudi VH-18144 26. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Valienté VOE 27. Feanaro (VRL-0002, PRO) - Uniq Cabarét 28. Veikka (VRL-2073, CRI) - Vogel GER VH-18687 29. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Hope of Scorpia VH-18819 30. Elina (VRL-0090, FSRa) - Lunetta II 31. Vilijonkka (VRL-3958, NER) - Marde E'Qui VH-17451 32. iriis (VRL-2170, KER) - MB Toublemaker VH-11600 33. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Maddock 34. Del (VRL-2233, KHR) - Charleston 35. Macey (VRL-1549, RR) - Unintended Fillip 36. siina (VRL-2259, KER) - Cascadé VH-14326 37. Elina (VRL-0090, FSRa) - Jeanné de Poemé 38. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Neverland FS VH-18820 39. Annika N. (VRL-2110, dew) - Victor AGN VH-18176 40. Carin (VRL-1467, dew) – Wattenhall Vegel VH-9001 41. Elina (VRL-0090, FSRa) - Richmond GER 42. Chao (VRL-2415, dew) - Music's Garibaldi 43. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Madeleine VOE 44. Vivian J (VRL-0114, WWR) - Caetano IV 45. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Tercero 46. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Diamond's Scooter 47. Del (VRL-2233, KHR) - Heijastus Wikés 48. Hefli (VRL-1894, KHR) - Brendan de Poemé 49. Sarianna (VRL-2791, FSRa) - Schwarz Engel GT VH-06961 50. Annika N. (VRL-2110, dew) - Earthquake AGN VH-18161 51. Amar (VRL-0408, FSRa) - Biancasterna PK 52. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Sabianna II VH-00738 53. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Sindarve Bustle VH-05323 54. Feanaro (VRL-0002, PRO) - Uniq Playmate 55. Hefli (VRL-1894, KHR) - Nelda's Pirelli 56. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Why not Uniq? 57. Hefli (VRL-1894, KHR) - Inspector 58. Ednet (VRL-3208, SR) - Ribbo 59. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Uniq Red Cat 60. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Desperado WL 61. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Lancetto COS VH-15504 62. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Mr Cobain 63. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Jaguar's Suzanne 64. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Warnube VH-00460 65. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó

Luokka 7. Grand Prix 66/66 1. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Warnube VH-00460 2. Hefli (VRL-1894, KHR) - Yamarafon VIR 3. Annika N. (VRL-2110, dew) - Architect AGN VH-11708 4. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Madeleine VOE 5. Sanna (VRL-4639, HsK) - Embrosse 6. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Attachant COS VH-18718 7. Del (VRL-2233, KHR) - Brandon Kin 8. femm. (VRL-1174, BRT) - Tuhkimon Everytime VH-17711 ---- 9. Chess (VRL-3528, RED) - Cecilia Natasha 10. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Adoro's Maurice 11. Minna P. (VRL-5102, PRO) - Bad & Uniq 12. Minna P. (VRL-5102, PRO) - Uniq Green Cat 13. Carin (VRL-1467, dew) – Charon’s In The Flesh ox VH-3149 14. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Love, Uniq VH-17125 15. siina (VRL-2259, KER) - Wolfric G 16. Sasirensku (VRL-4503, HTR) - Black Choir 17. Elina (VRL-0090, FSRa) - Khand's Kaimel Gaur 18. iriis (VRL-2170, KER) - VPR Romeo 19. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Goddamnit of Romulus 20. Elina (VRL-0090, FSRa) - BTR Andantino 21. Minna P. (VRL-5102, PRO) - Uniq Rattlesnake 22. Feanaro (VRL-0002, PRO) - Uniq Car Crash VH-17110 23. Minna (VRL-1871, KRS) - BS My Rosé 24. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó 25. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Tercero 26. Maaria (VRL-5103, PRO) - Uniq Playboy 27. Del (VRL-2233, KHR) - Charleston 28. Feanaro (VRL-0002, PRO) - Vectoria Uniq VH-17108 29. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Maddock 30. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Adoro's Sabianna II VH-00738 31. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Felizzano VH-11414 32. Rosi (VRL-2387, YTL) - Her Copper Commander 33. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Diamond's Scooter 34. Eeva T. (VRL-0410, dew) - Transylvanjan 35. Vivian J (VRL-0114, WWR) - Luz Nuvem 36. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Mr Cobain 37. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Zsolt-Vilmos VH-18739 38. Vivian J (VRL-0114, WWR) - AD Amancio 39. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Namara VOE VH-08391 40. Maaria (VRL-5103, PRO) - Uniq Innocent 41. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Fifty-54 VH-18697 42. Feanaro (VRL-0002, PRO) - Uniq Lifestyle VH-17111 43. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Madison VH-16658 44. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Uniq Screwing Wild VH-17115 45. Sanna (VRL-4639, HsK) - Glänzen II 46. Del (VRL-2233, KHR) - TN Will Of Iron 47. Carin (VRL-1467, dew) – Lofty Towards VH-3150 48. Elina (VRL-0090, FSRa) - Castaway MLD 49. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Jaguar's Suzanne 50. Hefli (VRL-1894, KHR) - Counter Strike 51. Maaria (VRL-5103, PRO) - Absolut Uniq 52. Sasirensku (VRL-4503, HTR) - Toivoton Tapaus VH-17201 53. Annika N. (VRL-2110, dew) - Archaeologist VH-00338 54. Maria S. (VRL-0031, PRO) - Uniq Cockscrew VH-17124 55. Annika N. (VRL-2110, dew) - Edward II VH-06791 56. Macey (VRL-1549, RR) - Unintended Fillip 57. Sasirensku (VRL-4503, HTR) - Phimir Teassen ox VH-19023 58. Carin (VRL-1467, dew) – Wattenhall Vegel VH-9001 59. Ednet (VRL-3208, SR) - Ribbo 60. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Yamarafon VIR 61. Helmi (VRL-4441, YR) - Dark Shadow 62. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Desperado WL 63. Shiro (VRL-0271, FSRa) - SU Damascus 64. Natalie V. (VRL-0062, NER) – Neverdawn SIN VH-05312 65. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Rochetta of ESC VH-18649 66. Ellen (VRL-1092, FSRa) - X.Y.Z Ion VH-10595