Kouluratsastuskilpailut 25.4.

Tervetuloa Itä-Laakson järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka ovat KRJ:n alaiset ja kaikille avoimet. Toivon, että luet osallistumisohjeet ja säännöt huolellisesti ennen osallistumista!

Kisojen vastuuhenkilö, Natalie V.

Säännöt
>> Jokaiseen luokkaan otetaan max. 50 ratsukkoa.
>> Yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan korkeintaan kolme hevosta.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura & kisalupa/lisenssi ovat pakolliset, hevosten rekisterinumero on suositeltava.

>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 23.4.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org otsikolla KRJ tai muuta asiaan liittyvää!

Vain seuraavassa muodossa; Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (kisalupa/lisenssi, seura) - Hevosen virallinen nimi rekisterinumero

Luokat
Luokka 1. Helppo C TÄYNNÄ
Luokka 2. KN Special TÄYNNÄ
Luokka 3. Helppo B TÄYNNÄ
Luokka 4. Helppo A TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa B TÄYNNÄ
Luokka 6. Vaativa A TÄYNNÄ
Luokka 7. Intermediaire I TÄYNNÄ
Luokka 8. Grand Prix TÄYNNÄ

Tulokset

Luokka 1. Helppo C 50/50
 1. tety (VRL-0837, KR) - Wattenhall Laurel
2. Elina (VRL-0090, FSRa) - Celebrin Gaur
3. Jessi (VRL-0120, CeRi) - Eirene Casta
4. EmmaK (VRL-1833, HJT) - Casanova SZ VH-2314
5. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Taikakuun Taruhohto
6. Tuovi (VRL-0465, dew) - Cigaro Fow VH-3200
7. EmmaK (VRL-1833, HJT) - Naomi BL VH-2299
----
8. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Blesa frá Sköppigen
9. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Kaino-Vieno
10. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva
11. Tuovi (VRL-0465, dew) - Hurmantti RAM VH-5489
12. Veera (VRL-1025, SLR) - Sugarfoot
13. Tanja (VRL-2325, FNR) - Syksyn Julmuri
14. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Bistro NOV VH-6516
15. Veera (VRL-1025, SLR) - Tecumce's Beulette ox
16. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Legalite
17. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Carmién's Victor
18. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Fallegur frá Hungar
19. Jessi (VRL-0120, CeRi) - Sacred's Secret Kilroy
20. Veera (VRL-1025, SLR) - Kimito Aamun Vaeltaja
21. Heidi (VRL-0679, SMR) - Camerino Kooss
22. Kama (VRL-1994, HTR) - Star
23. Iituska (VRL-1479, OPR) - Stormskärs Lyckyclover VH-6796
24. Heidi (VRL-0679, SMR) - Adequate MB
25. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Cecam Minnie VH-6735
26. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio
27. tety (VRL-0837, KR) - Agoztar Iban
28. Tanja (VRL-2325, FNR) - Magnolian Justus
29. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Humun Hilja VH-5258
30. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Yaven Ariel
31. Jarly (VRL-1233, WWR) - Viktoria B
32. Elina (VRL-0090, FSRa) - Flash's Cadogan
33. safir. (VRL-0547, RF) - Byway Defender
34. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Volonté's Oliver VH-5969
35. Tanja (VRL-2325, FNR) - Wadelman Epeli
36. safir. (VRL-0547, RF) - Sereena Colada
37. Heidi (VRL-0679, SMR) - Girmen Kooss
38. Natalie V. (VRL-0062, PRO) - Kirveltäjän Karkoitus VH-5253
39. sofie (VRL-0558, NER) - LP Evelyn
40. safir. (VRL-0547, RF) - Outrigger Fortuna
41. Jaguaari (VRL-0037, WWR) - Solssváge GRF
42. Elina (VRL-0090, FSRa) - Deiniol FS
43. Tuovi (VRL-0465, dew) - Matricide Fow VH-5389
44. tety (VRL-0837, KR) - Linj
45. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen
46. EmmaK (VRL-1833, HTJ) - FMS Adronte VH-2305
47. cirith (VRL-0212, KR) - Aittalan Taika
48. Jessi (VRL-0120, CeRi) - Procreation PTT
49. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Llewellyn Foblwn
50. sofie (VRL-0558, NER) - CM Regina 

Luokka 2. KN Special 50/50 1. cirith (VRL-0212, KR) - Aittalan Taika 2. Elina (VRL-0090, FSRa) - Qws Gweirfyl 3. safir. (VRL-0547, RF) - Byway Defender 4. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Sea Eye 5. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Emily VH-6285 6. Inni (VRL-2170, KaPoRa) - Wili Wilperi 7. Tanja (VRL-2325, FNR) - Syksyn Halipula ---- 8. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Askur frá Sköppigen 9. Heidi C. (VRL-057, KR) - WF Edevia 10. Heidi (VRL-0679, SMR) - Adequate MB 11. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Blesa frá Sköppigen 12. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Delaila 13. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Taikakuun Kaunomieli 14. Heidi (VRL-0679, SMR) - Linen aaf Kleinen 15. Inni (VRL-2170, KaPoRa) - Sunshine's Sherlock 16. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Denilla VOE VH-6148 17. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Stiletto SWA VH-5968 18. safir. (VRL-0547, RF) - Outrigger Fortuna 19. Heidi C. (VRL-057, KR) - Coventina M 20. cirith (VRL-0212, KR) - Magnolian Usva 21. Inni (VRL-2170, KaPoRa) - Cute Daisy 22. nel (VRL-034, KR) - Baronesa CL 23. Tanja (VRL-2325, FNR) - FNS Herrasmies VH-6802 24. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Fallegur frá Hungar 25. Tanja (VRL-2325, FNR) - Peppiina VH-2041 26. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - My Little Sweet 27. nel (VRL-034, KR) - Aviador CL 28. Annika N. (VRL-2110, dew) - Silhouette VH-3393 29. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Mystery's Silent 30. safir. (VRL-0547, RF) - Sereena Colada 31. Annika N. (VRL-2110, dew) - Rihanna VH-3391 32. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Troijan Elias 33. Annika N. (VRL-2110, dew) - Gisella VH-4019 34. Jarly (VRL-1233, WWR) - Viktoria B 35. cirith (VRL-0212, KR) - Taikakuun Visio 36. Veera (VRL-1025, SLR) - Kimito Aamun Vaeltaja 37. Jarly (VRL-1233, WWR) - Emira's Rascal ox, VH-403 38. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Kenrick Lloyd 39. Veera (VRL-1025, SLR) - Sugarfoot 40. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Troijan Tunteeton 41. rei. (VRL-1888, TH's) - Mayimm VH-2311 42. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Mountain Mystery VH-6283 43. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Mariss de Poemé VH-3382 44. sofie (VRL-0558, NER) - LP Evelyn 45. Elina (VRL-0090, FSRa) - WH's Rhys Aneirin 46. Elina (VRL-0090, FSRa) - Tamira's Brianwen 47. Veera (VRL-1025, SLR) - Tecumce's Beulette ox 48. sofie (VRL-0558, NER) - CM Regina 49. Jaguaari (VRL-0037, WWR) - Solssváge GRF 50. Heidi (VRL-0679, SMR) - Girmen Kooss

Luokka 3. Helppo B 50/50 1. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Aakuun Joutsenneito VH-3812 2. sofie (VRL-0558, NER) - Demne Desmumhnach 3. Veera (VRL-1025, SLR) - Evening Flirt 4. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Humun Vilma 5. Heidi C. (VRL-057, KR) - Nektarin Lakeija 6. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Auroran Ice Ice Baby 7. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - My Little Sweet ---- 8. Annika N. (VRL-2110, dew) - Rihanna VH-3391 9. Annika N. (VRL-2110, dew) - Silhouette VH-3393 10. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Edelina von Radon VH-2102 11. nel (VRL-034, KR) - Baronesa CL 12. Tuovi (VRL-0465, dew) - Aforismi VH-3190 13. Meri (VRL-0071, FSRa) - Adoro`s Uptonic 14. Elina (VRL-0090, FSRa) - Vårjente FC 15. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Kasmir 16. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Adoro's Balthazar VH-63 17. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Taffy 18. Maija S. (VRL-0147, KR) - FMS Perfect Ramon 19. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Kaktuksetar 20. tety (VRL-0837, KR) - Wattenhall Laurel 21. cirith (VRL-0212, KR) - Saagan Roomeo 22. Amar (VRL-0408, dew) - Hawk FR 23. Heidi C. (VRL-057, KR) - Crossroad's Sibylla 24. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Kataronya VH-3376 25. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Taikakuun Kaunomieli 26. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Haltija 27. Maija S. (VRL-0147, KR) - Lichtung's Ashley VH-1097 28. Heidi C. (VRL-057, KR) - The Old Lady at Coffee Table 29. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Hooligan's Aaliyah ox VH-73 30. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Pokulan Zanik 31. sofie (VRL-0558, NER) - Winchester Cian 32. Amar (VRL-0408, dew) - HAL Tähtö 33. Tanja (VRL-2325, FNR) - Magnolian Weera VH-4780 34. Tanja (VRL-2325, FNR) - Pohjolan Qvertti VH-3821 35. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Garan AR 36. Emilia J (VRL-2410, TRH) - CA's Unvergessbar VH-3614 37. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Sea Eye 38. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Capella's Adelheid VH-498 39. Veera (VRL-1025, SLR) - Starline's Shadow ox 40. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – R.I. Lorutus VH-5255 41. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Joshua WS 42. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Sadetanssi VH-5264 43. Jarly (VRL-1233, WWR) - Emira's Rascal ox, VH-403 44. Veera (VRL-1025, SLR) - Something to Remember 45. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Jenacha 46. nel (VRL-034, KR) - Aviador CL 47. Tanja (VRL-2325, FNR) - Magnolian Milja VH-2042 48. tety (VRL-0837, KR) - Rozemarjin 49. tety (VRL-0837, KR) - Fatting Drake 50. Annika N. (VRL-2110, dew) - Gisella VH-4019

Luokka 4. Helppo A 50/50 1. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Metsäpuron Vilunväre 2. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Sunny's Fennella 3. Maija S. (VRL-0147, KR) - FMS Ellinoora VH-1083 4. tety (VRL-0837, KR) - W's Valon Ritari 5. Heidi C. (VRL-057, KR) - Adoro's Warnube 6. Amar (VRL-0408, dew) - Sofiell 7. Tanja (VRL-2325, FNR) - Wadelman Epeli ---- 8. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Kataronya VH-3376 9. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Sydänyön Suomineito VH-5265 10. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Avenir's Anakonda VH-6737 11. Heidi C. (VRL-057, KR) - The Old Lady at Coffee Table 12. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – True Gwenledyr VH-5326 13. Annika N. (VRL-2110, dew) - Verreweg VH-3387 14. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Love Beauty VH-3380 15. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Edelina von Radon VH-2102 16. cirith (VRL-0212, KR) - Saagan Roomeo 17. Annika N. (VRL-2110, dew) - Gevoelig VH-3386 18. Meri (VRL-0071, FSRa) - Mary`s Van Kreolit 19. sofie (VRL-0558, NER) - Winchester Cian 20. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nevertheless Y 21. Veera (VRL-1025, SLR) - Something to Remember 22. Meri (VRL-0071, FSRa) - Goldnoublest PK 23. Meri (VRL-0071, FSRa) - Salient`s Foremost 24. Tanja (VRL-2325, FNR) - Ikiliikkuja VH-2040 25. Maija S. (VRL-0147, KR) - FMS Perfect Ramon 26. Elina (VRL-0090, FSRa) - Mekkalan Mokka 27. Elina (VRL-0090, FSRa) - Nea Elenyá 28. Veera (VRL-1025, SLR) - Evening Flirt 29. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Haltija 30. cirith (VRL-0212, KR) - Liinahaan Kasmir 31. Maija S. (VRL-0147, KR) - Adoracion Feia SW VH-1095 32. Mango (VRL-1020, AJC) - Akvitanian Despootti VH-2782 33. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Agosto's Diosa VH-3378 34. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - YAN Reece 35. Amar (VRL-0408, dew) - Andares Felicity 36. Amar (VRL-0408, dew) - Biancasterna PK 37. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Rhoscfflach Nórien 38. Annika N. (VRL-2110, dew) - Tinfoil VH-2334 39. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – RTS Suppura VH-5261 40. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - T.T. Aaroni 41. tety (VRL-0837, KR) - Fatting Drake 42. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Hämäränhenki 43. tety (VRL-0837, KR) - Adelaar 44. Heidi C. (VRL-057, KR) - Nektarin Lakeija 45. Tanja (VRL-2325, FNR) - Magnolian Justus 46. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Hoeves Petronella 47. nel (VRL-034, KR) - Jismena NLD 48. Veera (VRL-1025, SLR) - Starline's Shadow ox 49. sofie (VRL-0558, NER) - Demne Desmumhnach 50. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Paloma's Susurre VH-4089

Luokka 5. Vaativa B 50/50 1. Amar (VRL-0408, dew) - Inspired FR 2. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Madelenessa 3. Amar (VRL-0408, dew) - Marchellos 4. Mango (VRL-1020, AJC) - Akvitanian Despootti VH-2782 5. Tanja (VRL-2325, FNR) - Syksyn Halipula 6. Annika N. (VRL-2110, dew) - Archaeologist VH-338 7. Meri (VRL-0071, FSRa) - Mary`s Van Watson ---- 8. Emilia J (VRL-2410, TRH) - Love Beauty VH-3380 9. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Rhoscfflach Nórien 10. tety (VRL-0837, KR) - Verdwaald Trekker 11. Tuovi (VRL-0465, dew) - Carolia GER VH-3199 12. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Amorita Z VH-5318 13. Reetu (VRL-0909, KaPoRa) - Lasilinnun Pikku Neiti VIN SHRt-1086 14. Maija S. (VRL-0147, KR) - Hailwyn CF 15. cirith (VRL-0212, KR) - KL Brillance 16. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Paloma's Susurre VH-4089 17. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Egeria TA 18. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Llewellyn Caerwyn 19. Maija T. (VRL-156, GoHo) - KTS-Dark Angel VH-494 20. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Ciro Juanito 21. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Keinukallion Ace of Spades 22. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Debacle Bustle 23. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Wonderin Mikki-Hiiri 24. tety (VRL-0837, KR) - W's Valon Ritari 25. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmarin Tuiskutar 26. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Faqueza Inez ox 27. Meri (VRL-0071, FSRa) - Mary`s Van Fernando 28. Maija S. (VRL-0147, KR) - FMS Ellinoora VH-1083 29. Tanja (VRL-2325, FNR) - Syksyn Julmuri 30. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Whiten Milwyn 31. Annika N. (VRL-2110, dew) - Tinfoil VH-2334 32. cirith (VRL-0212, KR) - Lunétt 33. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Treble Devlina VH-5308 34. Heidi C. (VRL-057, KR) - Adoro's Odessa 35. Heidi C. (VRL-057, KR) - Belsambar B 36. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Bellezza VH-6145 37. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Zaphey È VH-5305 38. Amar (VRL-0408, dew) - Irregular FR 39. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Adoro's Tercero VH-55 40. Heidi C. (VRL-057, KR) - Adoro's Routinard 41. Tanja (VRL-2325, FNR) - FNS Herrasmies VH-6802 42. Maija S. (VRL-0147, KR) - Lichtung's Ashley VH-1097 43. Veera (VRL-1025, SLR) - Spirited Swift Wind 44. rei. (VRL-1888, TH's) - Mayimm VH-2311 45. tety (VRL-0837, KR) - Adelaar 46. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Lambrett Reynard 47. cirith (VRL-0212, KR) - Marelda WL 48. NuuNuu (VRL-2068, WWR) - Whiten Ceri 49. nel (VRL-034, KR) - Jismena NLD 50. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Avenir's Anakonda VH-6737

Luokka 6. Vaativa A 50/50 1. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Théw's Dú Amarth 2. Heidi (VRL-0679, SMR) - DVN Magnolia 3. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Sanansaattaja 4. Reetu (VRL-0909, KaPoRa) - Lasilinnun Pikku Neiti VIN SHRt-1086 5. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Faqueza Inez ox 6. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Danielin Ukkonen 7. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Pohjolan Darknessi VH-5259 ---- 8. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Fosfor ox VH-3437 9. tety (VRL-0837, KR) - Rozemarjin 10. Meri (VRL-0071, FSRa) - Falinella CF 11. Kai (VRL-0136, IWR) - White Cloud 12. EmmaK (VRL-1833, HJT) - Opale de Ladeira VH-392 13. Meri (VRL-0071, FSRa) - Demesis CF 14. Maija S. (VRL-0147, KR) - AM's heart's-ease VH-1086 15. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Jewelia TA 16. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WF Chessmate VH-3416 17. Maija S. (VRL-0147, KR) - Hailwyn CF 18. Meri (VRL-0071, FSRa) - Ancestral NOV 19. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Classic Fazenda VH-61 20. Heidi (VRL-0679, SMR) - Wattenhall Meisje 21. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - VM Aamunkoitto 22. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Sesiling Giold VH-6277 23. Elina (VRL-0090, FSRa) - Raruzchino 24. EmmaK (VRL-1833, HJT) - Saloia VH-390 25. Maija T. (VRL-156, GoHo) - B.C. Coxina VH-77 26. Amar (VRL-0408, dew) - WH Irregular Demoiselle 27. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Domisch Eisenherz VH-4003 28. cirith (VRL-0212, KR) - Lunétt 29. Veera (VRL-1025, SLR) - Spirited Swift Wind 30. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – SP Cleantha VH-5316 31. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Zwycięzca POL 32. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Kazimir Ox VH-6279 33. Kai (VRL-0136, IWR) - Shiroi Silent Sea ox 34. Maija S. (VRL-0147, KR) - Sacred's Cremme Distant VH-1089 35. Elina (VRL-0090, FSRa) - Miss Cultivated 36. Heidi C. (VRL-057, KR) - Hoobastank 37. Heidi C. (VRL-057, KR) - Azulnube CFly 38. Sirja (VRL-0601, dew) - Lance Vega 39. Ninzu (VRL-2223, VNR) - Tropic's Fairy Bubble VH-6276 40. Kai (VRL-0136, IWR) - Morningstar 41. Jessi (VRL-0120, CeRi) - Impera's Walking In The Air 42. tety (VRL-0837, KR) - Agoztar Iban 43. Annika N. (VRL-2110, dew) - Archaeologist VH-338 44. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Vincent Dwight 45. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – N’Coconut VH-5314 46. cirith (VRL-0212, KR) - KL Brillance 47. nel (VRL-034, KR) - Leyenda 48. cirith (VRL-0212, KR) - Marelda WL 49. Elina (VRL-0090, FSRa) - Flash's Senegalia 50. Heidi (VRL-0679, SMR) - Cladina DAS

Luokka 7. Intermediaire I 50/50 1. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmar's Gabriel 2. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – WDL Lucianda VH-5319 3. Kai (VRL-0136, IWR) - Far Away ox 4. Heidi (VRL-0679, SMR) - Cladina DAS 5. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Yoninétt 6. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Maverick 7. Ninzu (VRL-2223, VNR) - SunTan ---- 8. Heidi C. (VRL-057, KR) - Hoobastank 9. Amar (VRL-0408, dew) - Demonnah 10. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Vaahteramäen Cappucino VH-490 11. tety (VRL-0837, KR) - La Siréne Mortel 12. Amar (VRL-0408, dew) - Aethra 13. Annika N. (VRL-2110, dew) - Edward II VH-6791 14. Kai (VRL-0136, IWR) - Neriko of Tariko ox 15. Heidi (VRL-0679, SMR) - Heldhafting 16. Nina Hedman (VRL-1581, GGR) - Domisch Eisenherz VH-4003 17. Sirja (VRL-0601, dew) - Rendor 18. Leandra (VRL-1057, NER) - Lancelot Impera VH-1890 19. Veera (VRL-1025, SLR) - Melting Gold xx 20. Carin (VRL-1467, dew) - Charon´s In The Flesh ox VH-3149 21. Sirja (VRL-0601, dew) - Lance Vega 22. Petra H. (KL-676, KR) - Magnolian Minerva 23. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Sindarve Bustle VH-5323 24. Heidi (VRL-0679, SMR) - Syganka 25. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Fosfor ox VH-3437 26. cirith (VRL-0212, KR) - Deaththreat SIN 27. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Landita PK VH-5338 28. Heidi C. (VRL-057, KR) - Adoro's Gabriele 29. Maija S. (VRL-0147, KR) - Avalancha EN VH-1092 30. nel (VRL-034, KR) - Leyenda 31. Elina (VRL-0090, FSRa) - Khand's Kaimel Gaur 32. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Vincent Dwight 33. Veera (VRL-1025, SLR) - English Toffee xx 34. cirith (VRL-0212, KR) - Mafia GER 35. nel (VRL-034, KR) - Fortuna Radon 36. Petra H. (KL-676, KR) - Broganétt 37. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - WF Chessmate VH-3416 38. nel (VRL-034, KR) - Callejero I 39. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Ciro Juanito 40. Maija S. (VRL-0147, KR) - Devilla CF VH-242 41. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmar's Henrika I 42. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmar's Freedom 43. Maija S. (VRL-0147, KR) - Sacred's Cremme Distant VH-1089 44. Carin (VRL-1467, dew) - Lofty Towards VH-3150 45. Amar (VRL-0408, dew) - Mercurius de Province 46. Elina (VRL-0090, FSRa) - Stickypaw's Zandico xx 47. cirith (VRL-0212, KR) - Mathilde GER 48. Petra H. (KL-676, KR) - Gilmore AIR 49. Elina (VRL-0090, FSRa) - TWB Thanatos 50. Kai (VRL-0136, IWR) - Shiroi Akari Samui ox

Luokka 8. Grand Prix 50/50 1. Kai (VRL-0136, IWR) - Dhroll'mîr 2. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Palmén 3. Tuovi (VRL-0465, dew) - Überlegung GER 4. Tuovi (VRL-0465, dew) - Lauwarm GER 5. Jenni M. (VRL-0254, OPR) - Maverick 6. Elina (VRL-0090, FSRa) - Flash's Achille 7. Mia M. (VRL-1281, OPR) - Sweed Peptona ---- 8. Kai (VRL-0136, IWR) - Far Away ox 9. tety (VRL-0837, KR) - La Siréne Mortel 10. Anski (VRL-0454, ER) - Dråbevis 11. Mei Shiratori (VRL-0003, KHR) - Yoninétt 12. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmar's Prince Patrick 13. Qnvalotar (VRL-2167, KuloRa) - Berro VH-1540 14. Jouli (VRL-1843, ER) - Kathryn VOE 15. cirith (VRL-0212, KR) - Mafia GER 16. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Bridong's Britney VH-2822 17. Jessika (VRL-0397, ToRa) - Fabelhaft Luft 18. Heidi (VRL-0679, SMR) - Heldhafting 19. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Neverdawn SIN VH-5312 20. Carin (VRL-1467, dew) - Lofty Towards VH-3150 21. Alina (VRL-1806, NER) - B.C Zercia 22. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - Arnold ND VH-4363 23. Amar (VRL-0408, dew) - Petit Whiskey 24. Tuovi (VRL-0465, dew) - Troll GER 25. nel (VRL-034, KR) - Callejero I 26. Maija S. (VRL-0147, KR) - Devilla CF VH-242 27. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - FR Sir Arrogant 28. Sirja (VRL-0601, dew) - Rendor 29. Apilja Vanilja (VRL-2083, ER) - GW About A Girl VH-2824 30. cirith (VRL-0212, KR) - Mathilde GER 31. Tatti (VRL-0568, KaMaTa) - Katmar's Dream of D 32. Eleftheria (VRL-1579, NER) - Fata Morgana 33. cirith (VRL-0212, KR) - Deaththreat SIN 34. nel (VRL-034, KR) - Fortuna Radon 35. Jenna L. (VRL-1488, SunRa) - Illusion AM 36. Amar (VRL-0408, dew) - Zoltar 37. Jouli (VRL-1843, ER) - KMK Románof 38. Maija S. (VRL-0147, KR) - Sacred's Cremme Distant VH-1089 39. Natalie V. (VRL-0062, PRO) – Waltz Time VH-5307 40. Elina (VRL-0090, FSRa) - Domeca's So Pure 41. Kai (VRL-0136, IWR) - Neriko of Tariko ox 42. Maija T. (VRL-156, GoHo) - Dance Of Death VH-59 43. Maija S. (VRL-0147, KR) - Avalancha EN VH-1092 44. Falia Jo (VRL-2414, RR) - Strassenjunge VH-3902 45. Elina (VRL-0090, FSRa) - Mahogany 46. Annika N. (VRL-2110, dew) - Edward II VH-6791 47. Petra H. (KL-676, KR) - Gilmore AIR 48. Petra H. (KL-676, KR) - Broganétt 49. Heidi C. (VRL-057, KR) - Navajo F 50. Heidi (VRL-0679, SMR) - Syganka