KRJ'n kouluratsastuskilpailut 21.5. Ajattoman kyläläisille

Tervetuloa Itä-Laakson järjestämiin kouluratsastuskilpailuihin, jotka ovat KRJ:n alaiset. Kisat ovat avoimet vain Ajattoman kyläläisille. Toivon, että luet osallistumisohjeet ja säännöt huolellisesti ennen osallistumista!

Kisojen vastuuhenkilö, Natalie V.

Säännöt
>> Jokaiseen luokkaan otetaan rajattomasti osallistujia.
>> Yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan korkeintaan viisi hevosta.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura & kisalupa/lisenssi ovat pakolliset, hevosten rekisterinumero on suositeltava.

>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 19.5.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org otsikolla KRJ Ajaton tai muuta asiaan liittyvää!

Laitathan myös osallistumismailiin tonttisi numeron kylässä? Ilman tätä osallistuminen hylätään.

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (kisalupa/lisenssi, seura) - Hevosen virallinen nimi rekisterinumero

Luokat
Luokka 1. Helppo C
Luokka 2. KN Special
Luokka 3. Helppo B
Luokka 4. Helppo A
Luokka 5. Vaativa B
Luokka 6. Vaativa A
Luokka 7. Intermediaire I
Luokka 8. Grand Prix

TULOKSET

Luokka 1. Helppo C 
1. Anna (VRL-0480, WWR) - Kevätharjun Lucky Clover
2. Sirja (VRL-0601, dew) - Herra Wonka
3. Dereka (VRL-222, dew) - Keskiviikon Haltiatar
4. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Gato Negro VH-6293
----
5. Sonja (VRL-192, AJC) - Dinsmore Gaeth
6. Dereka (VRL-222, dew) - Cocaine Con
7. Sonja (VRL-192, AJC) - Roiskeen Roni
8. Sonja (VRL-192, AJC) - SDR Moanz
9. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Darko
10. Sirja (VRL-0601, dew) - Matilda
11. Sonja (VRL-192, AJC) - Belle AM
12. Dereka (VRL-222, dew) - Náttfari frá Glóra
13. Sonja (VRL-192, AJC) - AM's Fladol
14. Sirja (VRL-0601, dew) - Tarutar VOE
15. Sirja (VRL-0601, dew) - Ruisperkele
16. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Diagonal
17. Sirja (VRL-0601, dew) - Erakko VOE 

Luokka 2. KN Special 1. Sirja (VRL-0601, dew) - Erakko VOE 2. Sirja (VRL-0601, dew) - Matilda 3. Dereka (VRL-222, dew) - Pohjolan Peto 4. Sirja (VRL-0601, dew) - Herra Wonka ---- 5. Sirja (VRL-0601, dew) - Tarutar VOE 6. Sonja (VRL-192, AJC) - Dinsmore Gaeth 7. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Foxtrot 8. Sonja (VRL-192, AJC) - AM's Fladol 9. Sonja (VRL-192, AJC) - SDR Moanz 10. Dereka (VRL-222, dew) - Lýsa frá Grettir 11. Dereka (VRL-222, dew) - Taktiikka VOE 12. Dereka (VRL-222, dew) - Cziriak Tíz 13. Dereka (VRL-222, dew) - Katazia 14. Sirja (VRL-0601, dew) - Ruisperkele 15. Sonja (VRL-192, AJC) - Swallow AM 16. Sonja (VRL-192, AJC) - Belle AM 17. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Flamenco

Luokka 3. Helppo B 1. Sirja (VRL-0601, dew) - Kapinallinen 2. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Dahabu Phabulous 3. Sirja (VRL-0601, dew) - Rietas 4. Sonja (VRL-192, AJC) - Kevin AM ---- 5. Sirja (VRL-0601, dew) - Kannibaali MÅ 6. Sirja (VRL-0601, dew) - Taikakuun Leiskaus 7. Sonja (VRL-192, AJC) - Robin AM 8. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Flamenco 9. Dereka (VRL-222, dew) - Cocaine Con 10. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Foxtrot 11. Sonja (VRL-192, AJC) - Kelsey Daw 12. Anna (VRL-0480, WWR) - Vaniljan Aqulino 13. Dereka (VRL-222, dew) - Vígblær frá Draupnír 14. Sirja (VRL-0601, dew) - Kirveltäjän Kuperkeikka 15. Dereka (VRL-222, dew) - Katazia 16. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kheista of IM VH-6299 17. Anna (VRL-0480, WWR) - Kevätharjun Lucky Clover 18. Anna (VRL-0480, WWR) - Auroran Trisha 19. Sonja (VRL-192, AJC) - AM's Calina 20. Dereka (VRL-222, dew) - Taktiikka VOE 21. Sonja (VRL-192, AJC) - Enghojs Innan 22. Dereka (VRL-222, dew) - Keskiviikon Haltiatar 23. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kirveltäjän Kamomilla VH-9711

Luokka 4. Helppo A 1. Sonja (VRL-192, AJC) - DH Bahiya 2. Dereka (VRL-222, dew) - Hrafnkatla frá Vinur 3. Dereka (VRL-222, dew) - Cziriak Tíz 4. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Dahabu Phabulous ---- 5. Sirja (VRL-0601, dew) - Kapinallinen 6. Sirja (VRL-0601, dew) - Kirveltäjän Kuperkeikka 7. Amar (VRL-0408, dew) - HAL Tähtö 8. Sirja (VRL-0601, dew) - Kannibaali MÅ 9. Anna (VRL-0480, WWR) - Auroran Trisha 10. Sonja (VRL-192, AJC) - Novelley's Chaber 11. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kirveltäjän Kamomilla VH-9711 12. Sonja (VRL-192, AJC) - Heijastus Melody 13. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Diagonal 14. Sharii (VRL-1181, HPR) - Kheista of IM VH-6299 15. Dereka (VRL-222, dew) - Vísla frá Vinur 16. Anna (VRL-0480, WWR) - Vaniljan Aqulino 17. Anna (VRL-0480, WWR) - Sisyfos N 18. Sirja (VRL-0601, dew) - Rietas 19. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Darko 20. Sonja (VRL-192, AJC) - Bridong's Britney 21. Sonja (VRL-192, AJC) - Leia Sundance 22. Sirja (VRL-0601, dew) - Taikakuun Leiskaus

Luokka 5. Vaativa B 1. Dereka (VRL-222, dew) - Pohjolan Peto 2. Amar (VRL-0408, dew) - Biancasterna PK 3. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Dawn's Illusion 4. Sonja (VRL-192, AJC) - HEA Ditdlen Ded ---- 5. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Lameh Legend's Elegante 6. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Jochem VH-6291 7. Dereka (VRL-222, dew) - Wan's Wico 8. Sonja (VRL-192, AJC) - Bridong's Britney 9. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Infamous 10. Sonja (VRL-192, AJC) - Navarro LMF 11. Sharii (VRL-1181, HPR) - Salient's Harmonie Fay VH-6296 12. Amar (VRL-0408, dew) - Andares Felicity 13. Anna (VRL-0480, WWR) - Sisyfos N 14. Sonja (VRL-192, AJC) - LMF Excellent 15. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Marguette VH-6792 16. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Kahlua M 17. Sonja (VRL-192, AJC) - Ariel SS 18. Sharii (VRL-1181, HPR) - Cascamorto Jeremy VH-6290 19. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Royal Sonic VH-6294

Luokka 6. Vaativa A 1. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Kahlua M 2. Amar (VRL-0408, dew) - Marchellos 3. Dereka (VRL-222, dew) - Replik 4. Sonja (VRL-192, AJC) - HS Oromë ---- 5. Amar (VRL-0408, dew) - Irregular FR 6. Dereka (VRL-222, dew) - Vinda 7. Sharii (VRL-1181, HPR) - Cascamorto Jeremy VH-6290 8. Sirja (VRL-0601, dew) - Rendor 9. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Jochem VH-6291 10. Sirja (VRL-0601, dew) - Lance Vega 11. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Marguette VH-6792 12. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Dawn's Illusion 13. Sonja (VRL-192, AJC) - Amore A 14. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Lameh Legend's Elegante 15. Amar (VRL-0408, dew) - Inspired FR 16. Sharii (VRL-1181, HPR) - Salient's Harmonie Fay VH-6296 17. Sharii (VRL-1181, HPR) - Havupuron Royal Sonic VH-6294 18. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Infamous

Luokka 7. Intermediaire I 1. Sonja (VRL-192, AJC) - KTP's Mystic Jumper 2. Dereka (VRL-222, dew) - Replik 3. Amar (VRL-0408, dew) - Demonnah ---- 4. Sonja (VRL-192, AJC) - Nuvoloso AM 5. Sirja (VRL-0601, dew) - Lance Vega 6. Amar (VRL-0408, dew) - Aethra 7. Sirja (VRL-0601, dew) - Rendor 8. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Reubens 9. Dereka (VRL-222, dew) - WF Milou 10. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Rohdiamant F 11. Dereka (VRL-222, dew) - Lyrique de Province 12. Sonja (VRL-192, AJC) - JK's Bolero Cee 13. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Dvilmania 14. Sonja (VRL-192, AJC) - HS Oromë 15. Amar (VRL-0408, dew) - Mercurius de Province

Luokka 8. Grand Prix 1. Sonja (VRL-192, AJC) - Nuvoloso AM 2. Amar (VRL-0408, dew) - Zoltar 3. Amar (VRL-0408, dew) - Petit Whiskey ---- 4. Dereka (VRL-222, dew) - WF Milou 5. Sonja (VRL-192, AJC) - JK's Bolero Cee 6. Dereka (VRL-222, dew) - Treble Dvilmania 7. Dereka (VRL-222, dew) - Lyrique de Province 8. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Reubens 9. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Rohdiamant F