Kouluratsastuskilpailut 15.12.2005

Säännöt
>> Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
>> Yhdentä ratsastajalta max. 5 hevosta luokkaan.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura on pakollinen, kisalupa/lisenssi suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 14.12.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org, otsikolla koulu 15.12.

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (seura, kisalupa/lisenssi) - Hevosen virallinen nimi

Luokat
Luokka 1. Helppo C TÄYNNÄ
Luokka 2. Helppo B TÄYNNÄ
Luokka 3. KN Special
Luokka 4. Helppo A TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa B TÄYNNÄ
Luokka 6. Vaativa A
Luokka 7. Intermediaire I
Luokka 8. Grand Prix


TULOKSET
Luokka 1. Helppo C 40/40
1. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Haltia MÅ
2. Maria (SGA) - Amal's Maxximuss ox
3. Sallis (HJT, VRL-807) - Suzyn Mark
4. Leandra (AIR, VRL-1057) - Sift's Julie
5. ajana. (SGA, VRL-947) - Aida Vega
6. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Soturi MÅ
----
7. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Vegan Minni
8. Mimi (HsK, VRL-0769) - MM Something Special
9. Maria (SGA) - Amal's Paithanera ox
10. Mimi (HsK, VRL-0769) - STAD She Lives For Dancing
11. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Mystery Moller
12. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Helmiäinen
13. Maria (SGA) - Amal's Emperatorr ox
14. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Dublin
15. Leandra (AIR, VRL-1057) - Valkoapilan Pörröinen Pölyhiukkanen
16. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Sunset's Lemon
17. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Sotataian Lumous
18. Amanda (CaRa, VRL-1176) - Lumimarjan Valedro
19. Tessa.J (AIR, KL-158) - Rhoscfflach Seren Aerith
20. Mimi (HsK, VRL-0769) - Staralley's Morgan
21. Amanda (CaRa, VRL-1176) - Lumimarjan Fabinett
22. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Armoton Peikkopoika
23. Mimi (HsK, VRL-0769) - SLY Soraya ox
24. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Lorelle TR
25. August (WWR) - Sletta frá Vinur
26. Maria (SGA) - Amal's Jazzabelle ox
27. tintti (CRI) - Jealous B
28. Maria (SGA) - Dahabu NightStarr ox
29. Sallis (HJT, VRL-807) - Estrada M
30. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tulipallo WO
31. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Fleur
32. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Taikuri
33. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kirveltäjän Siirakki
34. Mimi (HsK, VRL-0769) - Seela
35. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Katmar's Smaranda
36. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Humun Jeremias
37. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Ramiro RC
38. tofu-one (TofRa) - SAB Tesoro
39. tiikeli. (GoHo, VRL-0022) - Cypres de Province
40. ajana. (SGA, VRL-947) - Tempetê Téméraire 

Luokka 2. Helppo B 40/40 1. tintti (CRI) - MS Hot Summer 2. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Gavina Ion 3. Amanda (CaRa, VRL-1176) - Lumimarjan Fabinett 4. Alhippa (SGS, VRL-0064) - R.I. Lumilyhty 5. Maria (SGA) - Amal's Emperatorr ox 6. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Blackmint Robertto ---- 7. Maria (SGA) - Amal's Paithanera ox 8. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Elegia 9. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Vegan Minni 10. Alhippa (SGS, VRL-0064) - M.J. Fantaasia 11. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Sicrid RC 12. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Darwin of Dwaerr 13. Tessa.J (AIR, KL-158) - Ffraid Rhiain WS 14. Lotte (SpEsRi, VRL-1281) - Taikakuun Lumilapsi 15. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tulipallo WO 16. Leandra (AIR, VRL-1057) - Anora KR 17. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Haltia MÅ 18. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Dióhéjban 19. ajana. (SGA, VRL-947) - Aida Vega 20. tiikeli. (GoHo, VRL-0022) - RW Windraft 21. Minerva (TbR) - Vanilja´s Baron 22. Ayna (KaKeRa, VRL-0236) - Nefertarin Aikamatkaaja 23. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Le Fantôme 24. Amanda (CaRa, VRL-1176) - Lumimarjan Valedro 25. tiikeli. (GoHo, VRL-0022) - Nandra FRA 26. nebridë (dew) - Adja's Llawela 27. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Sotataian Lumous 28. Maria (SGA) - Amal's Maxximuss ox 29. Leandra (AIR, VRL-1057) - Kirveltäjän Kaisla 30. tintti (CRI) - HEA Cravatet 31. ajana. (SGA, VRL-947) - Tempetê Téméraire 32. ajana. (SGA, VRL-947) - Galadrielle MG 33. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Fever Dreans Dina 34. carnacia (WWR, VRL-413) - FRE's Carter 35. Alhippa (SGS, VRL-0064) - K.T Lilja 36. micha (VRS, VRL-1114) - Keinuhevonen Astronautti 37. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Taikuri 38. Maria (SGA) - Amal's Jazzabelle ox 39. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Armoton Peikkopoika 40. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kirveltäjän Siirakki

Luokka 3. KN Special 36/40 1. Sallis (HJT, VRL-807) - Sumuseinän Sotataika 2. Sallis (HJT, VRL-807) - Drönares Adoncia 3. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Henning de Poemé 4. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lapin Taika 5. jaw (SGS, VRL-0009) - Ruhtinar 6. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Camomilla SKP ---- 7. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - RMV Pajatso 8. Sallis (HJT, VRL-807) - Usvan Primadonna 9. nebridë (dew) - Adja's Llawela 10. Maria (SGA) - Eshan Al Magnol ox 11. tintti (CRI) - MS Hot Summer 12. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Julia 13. Leandra (AIR, VRL-1057) - Hejdi PÅ 14. ajana. (SGA, VRL-947) - Galadrielle MG 15. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Cerid Vilhelm 16. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - K.T Kantele 17. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Illegal RDN 18. Anski (FRC, VRL-0454) - Himbeer 19. Sallis (HJT, VRL-807) - Rajatapaus PF 20. zeta. (WWR, VRL-1346) - Fialina F 21. Tessa.J (AIR, KL-158) - Rhoscfflach Seren Aerith 22. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Harhatar 23. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Sannin Uskomaton 24. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Dublin 25. Vipeltäjä (KaPoRa, VRL-1285) - EY Period Past 26. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - MD Yuna Mazá 27. ajana. (SGA, VRL-947) - Humun Varjo 28. zeta. (WWR, VRL-1346) - Sandango GER 29. Sylvester (WWR, VRL-483) - Selen E'Qui 30. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Yehl's Cheroke 31. micha (VRS, VRL-1114) - Keinuhevonen Astronautti 32. Sallis (HJT, VRL-807) - Estrada M 33. tintti (CRI) - HEA Cravatet 34. Sylvester (WWR, VRL-483) - Unikuutamo MÅ 35. Leandra (AIR, VRL-1057) - Mistreviel's McRighton 36. Lotte (SpEsRi, VRL-1281) - SE's True False

Luokka 4. Helppo A 40/40 1. Minna (NMR, VRL-602) - Kirveltäjän Volumi 2. Riikka V. (FRE, VRL-143) - FH Viiksi-Vallu 3. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Quality's Big Piece 4. Tessa.J (AIR, KL-158) - Ffraid Rhiain WS 5. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Aias Bálon 6. zeta. (WWR, VRL-1346) - Fialina F ---- 7. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Sumuseinän Haihtunut Unelma 8. Leandra (AIR, VRL-1057) - Kirveltäjän Kaisla 9. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Kaneli 10. Maria (SGA) - Neqib C ox 11. Maria (SGA) - Eshan Al Magnol ox 12. Minna (NMR, VRL-602) - Vegan Eemeli 13. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Jane Asten 14. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Le Fantôme 15. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - MD Yosreia 16. Maria (SGA) - Amal's Bassira ox 17. Minna (NMR, VRL-602) - Sikriina MD 18. Maria (SGA) - Wall's Adalmina ox 19. Leandra (AIR, VRL-1057) - Anora KR 20. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - MD Bawar 21. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Elmeri 22. Ayna (KaKeRa, VRL-0236) - Nefertarin Aikamatkaaja 23. Laura (SheRa, VRL-169) - Rinsessan Vesiheinä 24. jaw (SGS, VRL-0009) - Ruhtinar 25. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tarmokas 26. Vipeltäjä (KaPoRa, VRL-1285) - EY Period Past 27. zeta. (WWR, VRL-1346) - Sandango GER 28. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Shadow's Fly Like a Angel 29. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Silmukan Gabriel 30. Minna (NMR, VRL-602) - Kirveltäjän Salama 31. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Léusla Déw 32. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Airelle's Boomerang 33. Riikka V. (FRE, VRL-143) - ATR Apila 34. Tessa.J (AIR, KL-158) - Robin WS 35. tiikeli. (GoHo, VRL-0022) - Earwine GER 36. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Gin Zanna 37. Laura (SheRa, VRL-169) - CLR Mistral 38. Maria (SGA) - SFM Eretha ox 39. carnacia (WWR, VRL-413) - FRE's Carter 40. nanna (SheRa) - Melanie EST

Luokka 5. Vaativa B 40/40 1. Maria (SGA) - Spica's Olivia ox 2. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Sannin Uskomaton 3. Maria (SGA) - Doushour's Eowyn ox 4. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Silkin Lentohiekka 5. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Oopperan Kummitus 6. Harmonia (SR, VRL-1393) - RS Riiviö kaakossa ---- 7. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Petite Goddes 8. Sande (SR, VRL-1530) - Systerin Ilo 9. Maria (SGA) - Grote Paris ox 10. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tarmokas 11. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Gin Kiril 12. Tessa.J (AIR, KL-158) - Robin WS 13. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Ibolya 14. carnacia (WWR, VRL-413) - Clarimond WD 15. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Quality's Big Piece 16. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Sleeping Sun 17. carnacia (WWR, VRL-413) - Coron Blanca 18. Laura (SheRa, VRL-169) - Sóróya Fell 19. Riikka V. (FRE, VRL-143) - ATR Apila 20. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Jarramas 21. Maria (SGA) - Tamra al Sheik ox 22. Maria (SGA) - Amal's Amin Zameel ox 23. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Harhatar 24. Minna (NMR, VRL-602) - Nefertarin Hengetär 25. Minna (NMR, VRL-602) - SHA Lord For Life 26. Minna (NMR, VRL-602) - VN Kanerva 27. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Czigany Ion 28. Milla (CeRi) - Kaukaisen Lännen Jasmin 29. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - Julia 30. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Sumuseinän Haihtunut Unelma 31. Tessa.J (AIR, KL-158) - Eigr WS 32. Hanzu (CeRi, VRL-1453) - Shadow's Fly Like a Angel 33. carnacia (WWR, VRL-413) - Ballard SIN 34. Cora (HJT, VRL-0231) - Eilo's Always in Love 35. Cora (HJT, VRL-0231) - SHA Lord for Life 36. Riikka V. (FRE, VRL-143) - FH Viiksi-Vallu 37. Cora (HJT, VRL-0231) - Salamn Testi 38. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Képtelen 39. inah (FRC, VRL-492) - Sabina Bustle 40. Wanda (RoTaRa, VRL-1529) - P.C Para-Noir

Luokka 6. Vaativa A 28/40 1. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - MD Hannibal 2. Maria (SGA) - El Bedeih Eswad ox 3. Laura (SheRa, VRL-169) - Jamelia FR 4. Tessa.J (AIR, KL-158) - Eigr WS 5. inah (FRC, VRL-492) - Finanza M 6. AnKKa (APR) - Daimond Presley ---- 7. Laura (SheRa, VRL-169) - Sunset Melodian Musiikki 8. ajana. (SGA, VRL-947) - Monteverdi 9. Essi (StKk, VRL-1395) - Star's Beauty 10. carnacia (WWR, VRL-413) - Clarimond WD 11. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Határ Wasinana 12. Milla (CeRi) - Kaukaisen Lännen Jasmin 13. ajana. (SGA, VRL-947) - Weltreise 14. Laura (SheRa, VRL-169) - Big Captain Girl 15. Del (KaRa, KL-588) - Albenstolz M 16. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Quiero's Farmtar 17. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Mon Capitaine 18. inah (FRC, VRL-492) - Sabina Bustle 19. Minna (NMR, VRL-602) - Aspekt´s Jewelry 20. Suvi (K¤R) - Black Beauty 21. Cora (HJT, VRL-0231) - Salamn Testi 22. Laura (SheRa, VRL-169) - Edelina WS 23. carnacia (WWR, VRL-413) - Ballard SIN 24. carnacia (WWR, VRL-413) - Coron Blanca 25. RuusunVarjo (FSRa) - RS's Aurinkohevonen 26. Maria (SGA) - Metsälän Balador ox 27. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Waláng Hanggán 28. MarmelaDi. (DR, VRL-340) - Flammenden III

Luokka 7. Intermediaire I 13/40 1. RuusunVarjo (FSRa) - RS's Aurinkohevonen 2. Del (KaRa, KL-588) - Albenstolz M 3. inah (FRC, VRL-492) - Finanza M ---- 4. inah (FRC, VRL-492) - Umur F 5. Wanda (RoTaRa, VRL-1529) - Whitebrook's Confidence Man 6. ajana. (SGA, VRL-947) - VH Rosenier 7. ajana. (SGA, VRL-947) - Weltreise 8. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - LW's Victorious Rascal 9. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Roxanne 10. inah (FRC, VRL-492) - Suhina's Garanco 11. Cora (HJT, VRL-0231) - Silk Rose's Chopstick 12. ajana. (SGA, VRL-947) - VH Indromeda 13. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Lumottu

Luokka 8. Grand Prix 9/40 1. inah (FRC, VRL-492) - Suhina's Garanco 2. inah (FRC, VRL-492) - Umur F ---- 3. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - LW's Victorious Rascal 4. ajana. (SGA, VRL-947) - VH Indromeda 5. ajana. (SGA, VRL-947) - VH Rosenier 6. Wanda (RoTaRa, VRL-1529) - Whitebrook's Confidence Man 7. Sanni S. (CeRi, VRL-0043) - CES Lumottu 8. Cora (HJT, VRL-0231) - Silk Rose's Chopstick 9. Suvi (K¤R) - Black Beauty