Kouluratsastuskilpailut 10.1.2006

Säännöt
>> Luokkiin otetaan 50 osallistujaa.
>> Yhdentä ratsastajalta max. 5 hevosta luokkaan.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura on pakollinen, kisalupa/lisenssi suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 5.1.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org, otsikolla koulu 10.1.

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (seura, kisalupa/lisenssi) - Hevosen virallinen nimi

Luokat
Luokka 1. Helppo C TÄYNNÄ
Luokka 2. Helppo B TÄYNNÄ
Luokka 3. KN Special TÄYNNÄ
Luokka 4. Helppo A TÄYNNÄ
Luokka 5. Vaativa B TÄYNNÄ
Luokka 6. Vaativa A
Luokka 7. Intermediaire I
Luokka 8. Grand Prix


TULOKSET
Luokka 1. Helppo C 50/50
1. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Other
2. Hanna (KaRa) - CTW Lilian
3. Alhippa (SGS, VRL-0064) - SCZ Chilenough
4. Dereka (dew, VRL-222) - Tsaikowski
5. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Fleur
6. weem (VMR, KL-680) - Mexican CFLy
----
7. Leandra (AIR, VRL-1057) - Sift's Julie
8. Lavanna (WWR, VRL-1442) - Pentagon
9. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Samooja TK
10. Dereka (dew, VRL-222) - Keskiviikon Haltiatar
11. Eva (BraRi, VRL-1571) – Kirveltäjän Kipinöivä
12. ~Senja~ (AmUs) - Jukolan Kalle
13. Dereka (dew, VRL-222) - Darius KW
14. Iinuska (GoHo) - Brimstone's Secrecy
15. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Vegan Minni
16. Dereka (dew, VRL-222) - Sympatian Aurinkoinen
17. weem (VMR, KL-680) - Lilijan's Payton
18. tofu-one (TofRa) - La Sirène Adelaide
19. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Titiyo
20. Torkku (CeRi, VRL-683) - Suzyn Varjostaja
21. Hanna (KaRa) - VE Tumma Polaris
22. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Despard
23. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Jon-Jon Grudge
24. melian (dew, VRL-0764) - CHp`s Divite
25. Suzy (GoHo) - Dance Épilobe
26. apirkah (VNR, VRL-550) - CH Dance Épilobe
27. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Serindë
28. Qnvalotar (KuLoRa) - Suzyn Evil Deeds
29. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Ilmarë
30. rapsakka. (FRC, VRL-1605) - Taikakuun Vipeltäjä
31. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kirveltäjän Siirakki
32. weem (VMR, KL-680) - Franciszek Janek
33. minttu (WWR, VRL-1185) - Taikakuun Sumutar
34. Suvi (KaRa) - Gwenifer WS
35. Suvi (KaRa) - Altersative's Magma
36. emily. (KKR) - Error Illusion xx
37. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Snåkaka
38. Lavanna (WWR, VRL-1442) - Cannellon ox
39. Suzy (GoHo) - Suzy's Nebula
40. weem (VMR, KL-680) - Unelman Silvietta
41. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Haltia MÅ
42. Sirène (CCR, VRL-235) - Folie Fi Antoinétt
43. Leandra (AIR, VRL-1057) - Valkoapilan Pörröinen Pölyhiukkanen
44. Zulu* (KaPoRa) - Denilla VOE
45. Nelly (RER, VRL-521) - Little Minix
46. Sirène (CCR, VRL-235) - Willowherb ET
47. Qnvalotar (KuLoRa) - Victoria WN
48. Suvi (KaRa) - Silkin Ajaton
49. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Kerskailija
50. weem (VMR, KL-680) - TV's Ashley 

Luokka 2. Helppo B 50/50 1. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Elegia 2. Sirène (CCR, VRL-235) - Amabel Ion 3. Suvi (KaRa) - Tähdenlennon Casimir 4. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kirveltäjän Siirakki 5. weem (VMR, KL-680) - Franciszek Janek 6. tofu-one (TofRa) - La Sirène Adelaide ---- 7. emily. (KKR) - Error Illusion xx 8. Qnvalotar (KuLoRa) - F.R.O Eiks Nii 9. Sirène (CCR, VRL-235) - Willowherb ET 10. Suvi (KaRa) - Summer's Submarine 11. weem (VMR, KL-680) - Carmién's Remondo 12. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Vegan Minni 13. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Snåkaka 14. Dereka (dew, VRL-222) - Sympatian Aurinkoinen 15. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Roxanne 16. Alhippa (SGS, VRL-0064) - K.T Lilja 17. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lumivuon Nienor 18. Alhippa (SGS, VRL-0064) - M.J. Fantaasia 19. melian (dew, VRL-0764) - RTS Hologrammi 20. Salience (HsK, VRL-0335) - Lumon Levoton 21. Leandra (AIR, VRL-1057) - Anora KR 22. Zulu* (KaPoRa) - Manuel VOE 23. Hanna (KaRa) - Carmiénin Janette 24. Ansu (STR) - Penny´s Memory 25. weem (VMR, KL-680) - Mexican CFLy 26. weem (VMR, KL-680) - TV's Ashley 27. Torkku (CeRi, VRL-683) - Suzyn Varjostaja 28. micha (VRS, VRL-1114) - Silmukan Uolevi 29. Suvi (KaRa) - Llewellyn Kay Alun 30. aprilli (KaRa, VRL-1064) - Tulituulen Tuulikki 31. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Titiyo 32. rapsakka. (FRC, VRL-1605) - Taikakuun Vipeltäjä 33. Qnvalotar (KuLoRa) - Victoria WN 34. Hanna (KaRa) - Vadelmatarhan Lumituikku 35. Sirène (CCR, VRL-235) - Caspar von Schecke 36. Sirène (CCR, VRL-235) - Deryck von Schecke 37. Dereka (dew, VRL-222) - Darius KW 38. weem (VMR, KL-680) - Unelman Silvietta 39. Alhippa (SGS, VRL-0064) - R.I. Lumilyhty 40. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Kerskailija 41. Iinuska (GoHo) - Brimstone's Secrecy 42. Dereka (dew, VRL-222) - Keskiviikon Haltiatar 43. Dereka (dew, VRL-222) - Tsaikowski 44. Leandra (AIR, VRL-1057) - Kirveltäjän Kaisla 45. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Haltia MÅ 46. Hakkis (VMR, VRL-1108) - Folds Amalie 47. Baulax (PSRA) - Suzy's Aldwyn 48. ~Senja~ (AmUs) - Jukolan Kalle 49. Hanna (KaRa) - Kultaorvokin Helmi-Tyttö 50. Sirène (CCR, VRL-235) - Greger von Schecke

Luokka 3. KN Special 50/50 1. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Horrosmaan Sorentsiina 2. Lavanna (WWR, VRL-1442) - Cannellon ox 3. weem (VMR, KL-680) - Franciszek Janek 4. AnKKa (APR) - Pop Star 5. Nelly (RER, VRL-521) - Acimbo 6. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Yonna ---- 7. melian (dew, VRL-0764) - Hans von Hassel 8. weem (VMR, KL-680) - Carmién's Remondo 9. Dereka (dew, VRL-222) - Pohjolan Peto 10. muuli. (FRC, VRL-0011) - WS Caethes Ariene 11. Eva (BraRi, VRL-1571) - Taikakuun Ilotulite 12. Minttu K. (TiRa) - MES Keisarinna 13. Qnvalotar (KuLoRa) - Book 14. AnKKa (APR) - Orlando 15. Suzy (GoHo) - Taikakuun Koleus 16. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lapin Taika 17. Dereka (dew, VRL-222) - RH Immortal Chess 18. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Nodette 19. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Silmukan Sampo 20. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Valonkataja 21. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Folie Fi Anya 22. melian (dew, VRL-0764) - RTS Hologrammi 23. Cora (HJT, VRL-0231) - SHA Lord for Life 24. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Mathias 25. Qnvalotar (KuLoRa) - Daimon 26. Dereka (dew, VRL-222) - RND Néga 27. Minttu K. (TiRa) - S.L. Ghalib 28. Minttu K. (TiRa) - MES Livirdur 29. Nelly (RER, VRL-521) - Little Minix 30. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Viljamäen Muskariina 31. micha (VRS, VRL-1114) - Silmukan Uolevi 32. Eva (BraRi, VRL-1571) – Kirveltäjän Kipinöivä 33. Sirja (SGS, VRL-0601) - Sekametsän Pentagrammi 34. AnKKa (APR) - Daimond Presley 35. Leandra (AIR, VRL-1057) - Mistreviel's McRighton 36. Baulax (PSRA) - Suzy's Aldwyn 37. melian (dew, VRL-0764) - Koon Punarinta 38. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Sorcerer 39. Suzy (GoHo) - Taikakuun Uskomaton 40. Lavanna (WWR, VRL-1442) - Pentagon 41. apirkah (VNR, VRL-550) - CH Dance Épilobe 42. Baulax (PSRA) - MES Livirdur 43. apirkah (VNR, VRL-550) - CH Dance Épilobe 44. zeta (SMR, VRL-1346) - Ferdino X 45. Suzy (GoHo) - Kimovaaran Fiorella 46. Zulu* (KaPoRa) - Hulabaloobalai 47. Minttu K. (TiRa) - Suzy's Aldwyn 48. weem (VMR, KL-680) - Moon's Lily 49. weem (VMR, KL-680) - Akileyan Pyromaani 50. Leandra (AIR, VRL-1057) - Hejdi PÅ

Luokka 4. Helppo A 50/50 1. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Le Fantôme 2. Dereka (dew, VRL-222) - RND Néga 3. Ylow. (MTR) - Dinian Black Lotus 4. Sirène (CCR, VRL-235) - Calvin Fia 5. Leandra (AIR, VRL-1057) - Kirveltäjän Kaisla 6. lainey (NR, VRL-1580) - Cacao AH ---- 7. aprilli (KaRa, VRL-1064) - Tulituulen Tuulikki 8. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Elmeri 9. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kuujärven Toimelias 10. Hakkis (VMR, VRL-1108) - Folds Amalie 11. Japsi (KR, VRL-361) - Water Lily Twilight 12. lainey (NR, VRL-1580) - Glitre 13. Hanna (KaRa) - PL's Ronaldo 14. .meli. (KHR, VRL-219) - Alexander IV 15. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Taikakuun Kaneli 16. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Ibolya 17. melian (dew, VRL-0764) - PM Pisatar 18. Dereka (dew, VRL-222) - Pohjolan Peto 19. Hanna (ERa) - Pohjantähti 20. zeta (SMR, VRL-1346) - Ferdino X 21. Virinä (ToRa) - Sincere GBR 22. Leandra (AIR, VRL-1057) - Mistreviel's McRighton 23. Virinä (ToRa) - Sapphire Ion 24. Suvi (KaRa) - Suzyn Häikäisevä Pedro 25. Leandra (AIR, VRL-1057) - Haperon Tihku 26. Leandra (AIR, VRL-1057) - Hejdi PÅ 27. Riikka V. (FRE, VRL-143) - FH Viiksi-Vallu 28. weem (VMR, KL-680) - Moon's Lily 29. Sirène (CCR, VRL-235) - Taikakuun Kinuskikarkki 30. Sirène (CCR, VRL-235) - Donnerhall Impera 31. Leandra (AIR, VRL-1057) - Anora KR 32. Baulax (PSRA) - S.L. Ghalib 33. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Silmukan Gabriel 34. Virinä (ToRa) - Veronica DS 35. melian (dew, VRL-0764) - Kirveltäjän Lähetti 36. Jonna K. (VMR, VRL-0327) - Common Linden Ger 37. lainey (NR, VRL-1580) - Great Peter 38. weem (VMR, KL-680) - Akileyan Pyromani 39. .meli. (KHR, VRL-219) - Whitlock's Webster 40. Viivikisu (GB, VRL-1498) - Eigr WS 41. Eva (BraRi, VRL-1571) - Taikakuun Ilotulite 42. Suvi (KaRa) - Carmiénin Kristallitiara 43. Hanna (KaRa) - Amado PD 44. Sirène (CCR, VRL-235) - DVN Limey 45. Baulax (PSRA) - MES Livirdur 46. Dereka (dew, VRL-222) - RH Immortal Chess 47. Baulax (PSRA) - Yellow Fantasies 48. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tarmokas 49. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Bianca SR 50. Sirène (CCR, VRL-235) - Primadonna II

Luokka 5. Vaativa B 50/50 1. Dereka (dew, VRL-222) - Korennon Kasvoton 2. Sirja (SGS, VRL-0602) - Lance Vega 3. Suzy (GoHo) - Enghojs Folgt 4. Johanna (BraRi, VRL-179) - Trinity BS 5. Hanna (KaRa) - Lumiluun Southern Comfort ox 6. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Quiero's Farmtar ---- 7. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tarmokas 8. Ansu (STR) - BlackMoon of the True ox 9. Sirja (SGS, VRL-0602) - Kirveltäjän Kuperkeikka 10. Helka (HsK VRL-1515) - Andre 11. melian (dew, VRL-0764) - AN Sankari 12. Japsi (KR, VRL-361) - Water Lily Twilight 13. Dereka (dew, VRL-222) - Nerian Idylli 14. .meli. (KHR, VRL-219) - Alexander IV 15. Dereka (dew, VRL-222) - VA Taikapeili 16. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Oopperan Kummitus 17. Johanna (BraRi, VRL-179) - Juliana 18. Lara (GoHo, VRL-319) - HR Zenorita 19. Sirène (CCR, VRL-235) - Nüker 20. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Silkin Lentohiekka 21. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Gin Kiril 22. Ansu (STR) - Jackman ox 23. muuli. (FRC, VRL-0011) - Ragged GBR 24. Sirène (CCR, VRL-235) - Racing Comet xx 25. Riikka V. (FRE, VRL-143) - FH Viiksi-Vallu 26. TM. (MTR, VRL-1121) - Echidna G 27. Anski (FRC, VRL-0454) - Justice Vega 28. Sirène (CCR, VRL-235) - Blis Linne 29. Baulax (PSRA) - S.L. Ghalib 30. Sirène (CCR, VRL-235) - Enghojs Folgt 31. Suzy (GoHo) - Keijulammen Hurmuri 32. Sirja (SGS, VRL-0602) - Kannibaali MÅ 33. Dereka (dew, VRL-222) - Viljamäen Enni 34. tuisu (HaVi) - Lasinen Lumihiutale 35. Suvi (KaRa) - Treble Dairíne 36. Ansu (STR) - Morning Clucky Clover ox 37. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kuujärven Toimelias 38. Baulax (PSRA) - Yellow Fantasies 39. Johanna (BraRi, VRL-179) - Skimmer PF 40. westt (BraRi, VRL-1554) - Harold VI 41. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Kathlyn 42. Sirène (CCR, VRL-235) - La Sirène Carpenter 43. .meli. (KHR, VRL-219) - Whitlock's Webster 44. Lara (GoHo, VRL-319) - L.F. Flurry 45. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Gin Zanna 46. Sirène (CCR, VRL-235) - Keijulammen Hurmuri 47. Leandra (AIR, VRL-1057) - Haperon Tihku 48. Sirja (SGS, VRL-0602) - Helinän Kullankahmija 49. Suzy (GoHo) - Tinin Formula 50. Sirène (CCR, VRL-235) - Amorex 51. Virinä (ToRa) - Kimovaaran Seleeni

Luokka 6. Vaativa A 28/50 1. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Cherokee 2. Sirja (SGS, VRL-0602) - Kirveltäjän Kuperkeikka 3. Sirja (SGS, VRL-0602) - Kannibaali MÅ 4. Johanna (BraRi, VRL-179) - Skimmer PF 5. Mari (VMR, VRL-1157) - Ephram GBR 6. Anski (FRC, VRL-0454) - Justice Vega ---- 7. Sirja (SGS, VRL-0602) - Lance Vega 8. Sirène (CCR, VRL-235) - Gradonna CF 9. Hanna (KaRa) - Idioma de Poemé 10. Dereka (dew, VRL-222) - Korennon Kasvoton 11. Pinky (OPR) - Harhan Muistikuva 12. Dereka (dew, VRL-222) - Nerian Idylli 13. Sirène (CCR, VRL-235) - RD Yasin 14. Dereka (dew, VRL-222) - Viljamäen Enni 15. Johanna (BraRi, VRL-179) - Trinity BS 16. Cora (HJT, VRL-0231) - HPA Kathlyn 17. Anzcu (AnTaRa) - Anna´s Wonder 18. farcy. (SGA, VRL-1209) - Sweed Peptona 19. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Quiero's Farmtar 20. Suzy (GoHo) - Little Babyface ox 21. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Rexona 22. Sirène (CCR, VRL-235) - Griselde RVE 23. Suzy (GoHo) - Suzyn Katseenvangitsija 24. Sirja (SGS, VRL-0602) - Helinän Kullankahmija 25. Dereka (dew, VRL-222) - VA Taikapeili 26. Ansu (STR) - Tucizz Santeri ox 27. Helka (HsK VRL-1515) - Andre

Luokka 7. Intermediaire I 15/50 1. Suzy (GoHo) - Pacifique de Providence 2. Tiina P. (DR, VRL-563) - Färber Kauf 3. Dereka (dew, VRL-222) - Lyrique de Province 4. Sirène (CCR, VRL-235) - Geraldina Ion 5. Mari (VMR, VRL-1157) - Ephram GBR ---- 6. Sirène (CCR, VRL-235) - Fia Natjael 7. Carin (CoRa, VRL-1467) – Lofty Towards 8. Tiina P. (DR, VRL-563) - Wattenhall's Fantasie 9. Sirène (CCR, VRL-235) - Friesenhexe GER 10. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Rexona 11. Qnvalotar (KuLoRa) - Berro 12. Leandra (AIR, VRL-1057) - Lancelot Impera 13. Dereka (dew, VRL-222) - WF Milou 14. Dereka (dew, VRL-222) - Treble Dvilmania 15. Sirène (CCR, VRL-235) - KWB Dashing

Luokka 8. Grand Prix 13/50 1. Carin (CoRa, VRL-1467) – Lofty Towards 2. Tiina P. (DR, VRL-563) - Färber Kauf 3. Dereka (dew, VRL-222) - Treble Dvilmania ---- 4. Cora (HJT, VRL-0231) - Silk Rose's Chopstick 5. Dereka (dew, VRL-222) - WF Milou 6. Dereka (dew, VRL-222) - Lyrique de Province 7. Leandra (AIR, VRL-1057) - Lancelot Impera 8. Sirène (CCR, VRL-235) - KWB Dashing 9. Sirène (CCR, VRL-235) - Friesenhexe GER 10. Sirène (CCR, VRL-235) - Geraldina Ion 11. Tiina P. (DR, VRL-563) - Wattenhall's Fantasie 12. Suvi (KaRa) - Dasera Clove 13. Qnvalotar (KuLoRa) - Berro