Esteratsastuskilpailut 4.1.2006

Tervetuloa Itä-Laakson järjestämiin esteratsastuskilpailuihin, jotka ovat ERJ:n alaiset ja kaikille avoimet. Toivon, että luet osallistumisohjeet ja säännöt huolellisesti ennen osallistumista!
Kisojen vastuuhenkilö, Natalie V.

Säännöt
>> Jokaiseen luokkaan otetaan max. 45 ratsukkoa.
>> Yhdeltä ratsastajalta yhteen luokkaan korkeintaan kolme hevosta.
>> Yksi hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan.
>> Tulokset arpoo Natalie V.
>> Seura on pakollinen, kisalupa/lisenssi suositeltava.
>> Viimeinen ilmottautumispäivä on 2.1.

Osallistumisohjeet
Osallistumiset mailataan osoitteeseen natalie@neitoperho.org otsikolla este 4.1.

Vain seuraavassa muodossa;
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (seura, kisalupa/lisenssi) - Hevosen virallinen nimi

Luokat
Luokka 1. 40-50 cm TÄYNNÄ
Luokka 2. 50-60 cm TÄYNNÄ
Luokka 3. 60-70 cm TÄYNNÄ
Luokka 4. 80 cm TÄYNNÄ
Luokka 5. 100-110 cm TÄYNNÄ
Luokka 6. 110-120 cm TÄYNNÄ
Luokka 7. 130 cm TÄYNNÄ
Luokka 8. 140-150cm TÄYNNÄ

TULOKSET


Luokka 1. 40-50 cm 45/45
 1. toz. (VNR) - Adja's Briallen
2. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Fahrenheit
3. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - Mustan Kuun Lapsi
4. Saila (RTV, VRL-1146) - Tilhi tyttö
5. flanelli (OpO) - Gredit´s Smile of Chocolate
6. Sirène (CCR, VRL-235) - Willowherb ET
----
7. Kiki-Ribi (WelM, VRL-1592) - RS Riiviö Kaakossa
8. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Coralle
9. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Treble Dima
10. Anni (AIR, VRL-0272) - Keinukallion Robinson
11. Minna (KRS) - Devil's Pardonnable
12. Eeva T. (dew, VRL-410) - Mocker SWE
13. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Titiyo
14. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Treble Damage
15. Eeva (FSRa, VRL-209) - Leo Caprio
16. Dobby (FRC) - Dagfinn
17. Niina (OrRa, VRL-839) - Edenelle Damascus
18. Hanna (TrBe) - WS Caethes Ariene
19. Tiku (dew) - Koon Irvikuva
20. Eeva (FSRa, VRL-209) - Lumivalkea Cindy
21. XeX (SMR, VRL-0053) - Liquwite
22. Tuulia (DR, VRL-0084) - HT Lovely Dancer
23. flanelli (OpO) - Varjon Kultainen Leijona
24. toz. (VNR) - Aberthol
25. Sirène (CCR, VRL-235) - Folie Fi Antoinétt
26. Minna (KRS) - Rakkauden Soturi Richard
27. aprilli (KaRa, VRL-1064) - Tulituulen Tuulikki
28. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Kerskailija
29. Pixie (HJT, VRL-1145) - Picur
30. Tiku (dew) - Tikun Pieni Amfi
31. flanelli (OpO) - Greadit´s Kiss to Heaven
32. XeX (SMR, VRL-0053) - Marlon TR
33. Qnvalotar (KuLoRa) - Suzyn Evil Deeds
34. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonderfull's Morango
35. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - Haltiain Hapsiainen
36. Sirène (CCR, VRL-235) - Halfreida von Schecke
37. Kiki-Ribi (Welm, VRL-1592) - Bonita
38. Tuulia (DR, VRL-0084) - Hooligan's Dhahlia
39. minttu (WWR; VRL-1185) - Keiu B
40. toz. (VNR) - Adagia AR
41. Niina (OrRa, VRL-839) - Edenelle Wallerie
42. Sofia (DR, VRL-0688) - CP Touhokas Tytteli
43. Niina (OrRa, VRL-839) - Edenelle Raquet
44. Tuulia (DR, VRL-0084) - Auroran Monty
45. XeX (SMR, VRL-0053) - Flipper TR 

Luokka 2. 50-60 cm 45/45 1. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Vegan Minni 2. NuuNuu (WWR) - Olwyna WS 3. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Carmién's Violator 4. daffy. (ToRa, VRL-095) - Läänin Soleil 5. UniQue (HRP) - Silmukan Roosa 6. daffy. (ToRa, VRL-095) - Staralley's Gwenifer ---- 7. Karkki K. (dew, VRL-228) - Adja's Lludd 8. flanelli (OpO) - Varjon Kerjäläistyttö 9. Eeva T. (dew, VRL-410) - Mocker SWE 10. Qnvalotar (KuLoRa) - Daimon 11. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kirveltäjän Siirakki 12. daffy. (ToRa, VRL-095) - Gwynneth 13. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Coralle 14. toz. (VNR) - Glanwyn Wennie 15. flanelli (OpO) - Disney´s Peter Pan 16. Qnvalotar (KuLoRa) - Victoria WN 17. Minna (KRS) - Devil's Pardonnable 18. Minna (KRS) - Rakkauden Soturi Richard 19. flanelli (OpO) - Rocking Hill´s Final Destiny 20. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Titiyo 21. Niina (OrRa, VRL-839) - Tiiterin Vilperi 22. Eeva (FSRa, VRL-209) - Encandear 23. minttu (WWR, VRL-1185) - ZH Romedos 24. Tiku (dew) - Koon Irvikuva 25. tintti (CRI) - Jealous B 26. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Haltia MÅ 27. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Treble Damage 28. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Fahrenheit 29. toz. (VNR) - Aberthol 30. Karkki K. (dew, VRL-228) - Charon's Dr. Feelgood 31. Anni (AIR, VRL-0272) - Keinukallion Robinson 32. minttu (WWR, VRL-1185) - Keiu B 33. Nea R. (MTR,VRL-0295) - Villilän Sokeriton 34. Niina (OrRa, VRL-839) - Edenelle Safir 35. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonder's Vulkaan 36. Eeva (FSRa, VRL-209) - Tuiksun Cobalt 37. toz. (VNR) - True Coed Coech 38. Niina (OrRa, VRL-839) - Suzy's Frierie 39. Kaya (KMR) - Taikakuun Visio 40. Tiku (dew) - Tikun Pieni Amfi 41. Pixie (HJT, VRL-1145) - Picur 42. UniQue (HRP) - Hippiäisen Maitoparta 43. Pixie (HJT, VRL-1145) - Pikku Puolukan Kipuaja 44. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Treble Dima 45. Nea R. (MTR,VRL-0295) - Kuperkeikka

Luokka 3. 60-70 cm 45/45 1. Minna (KRS) - Tuonenvirran Cadenza 2. daffy. (ToRa, VRL-095) - Caprycil G 3. Niina (OrRa, VRL-839) - Kelley Eila MG 4. Minna (KRS) - Taivaan Ainut Pilvenhattara 5. toz. (VNR) - Lilian Z 6. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonderin Yölento ---- 7. daffy. (ToRa, VRL-095) - Meirian WS 8. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Moona 9. NuuNuu (WWR) - Wynfor Meirion 10. Monday (WWR, VRL-0113) - Born to be better 11. Qnvalotar (KuLoRa) - Victoria WN 12. Qnvalotar (KuLoRa) - Daimon 13. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Kirveltäjän Tuulia 14. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Lotta LWD 15. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Gina 16. Eeva (FSRa, VRL-209) - Puron Salamanteri 17. Niina (OrRa, VRL-839) - Troyan MG 18. toz. (VNR) - WS Edwyn 19. sentret (KKR) - HR Vire Nalle 20. Eeva (FSRa, VRL-209) - Katmarin Tammenterho 21. tintti (CRI) - Jealous B 22. Minna (KRS) - BS Prinsessa Ruusunen 23. toz. (VNR) - Glanwyn Deborah 24. Nea (DR, VRL-0023) - Khan Hehkuva Myy Hapero 25. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Caprietta 26. NuuNuu (WWR) - Whiten Gwallter 27. Monday (WWR, VRL-0113) - Two-o-two 28. daffy. (ToRa, VRL-095) - Hämyn Helga 29. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Wannabe Respir 30. Qnvalotar (KuLoRa) - Kaardemumman Kerskailija 31. Eeva T. (dew, VRL-410) - Kirveltäjän Lumilupaus 32. flanelli (OpO) - Rocking Hill´s Final Destiny 33. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Vanida 34. melian (dew, VRL-0764) - RTS Hologrammi 35. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Mistel 36. flanelli (OpO) - GH´s Pölyntuisku 37. Niina (OrRa, VRL-839) - Drych Kelleher 38. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Carmién's Violator 39. Piia (FRC, VRL-1573) - HA Vanamo 40. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Kirveltäjän Kupari 41. minttu (WWR, VRL-1185) - ZH ROmedos 42. Emma P. (KKR, VRL-1482) - Incompleet RK 43. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Tuulen Kuiskaus 44. NuuNuu (WWR) - Rhoscfflach Ffraid Heledd 45. Kaya (KMR) - Taikakuun Visio

Luokka 4. 80 cm 45/45 1. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Wannabe Respir 2. NuuNuu (WWR) - Drew WS 3. Minna (KRS) - Aittaniemen Kahlekuningas 4. Niina (OrRa, VRL-839) - Amal's Paithanera ox 5. Piia (FRC, VRL-1573) - HA Vanamo 6. Minna (KRS) - Brimstone's Vadhållar ---- 7. toz. (VNR) - WS Edwyn 8. Bomba (DR, VRL-419) - Entire Islet 9. NuuNuu (WWR) - Dwysan Rowena 10. Niina (OrRa, VRL-839) - Magnolian Marsalkka 11. daffy. (ToRa, VRL-095) - WS Frodo 12. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Lotta LWD 13. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Kirveltäjän Kupari 14. Emma P. (KKR, VRL-1482) - Incompleet RK 15. Bomba (DR, VRL-419) - Rainbow's Black Fairy 16. daffy. (ToRa, VRL-095) - Mon's Arwyn 17. Monday (WWR, VRL-0113) - Fairy without magic 18. NuuNuu (WWR) - Dwysan Bryn Arthur 19. Véa (KHR) - Jasmijn NLD 20. Monday (WWR, VRL-0113) - Puisto's Lost boy 21. Nea (DR, VRL-0023) - Khan Hehkuva Myy Hapero 22. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Gina 23. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Eldorado 24. toz. (VNR) - Goodwin Casswallawn 25. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Mr Hill 26. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonder's Fantasma ox 27. Emmi L. (WWR, VRL-175) - CF Pikku-Pöly 28. Eeva T. (dew, VRL-410) - K.T Ruska 29. sentret (KKR) - HR Vire Nalle 30. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Krysantem 31. Eeva (FSRa, VRL-209) - Red Fox ox 32. Minna (KRS) - Walhalla's Caramba 33. Eeva (FSRa, VRL-209) - sME Gahran 34. daffy. (ToRa, VRL-095) - SR Drystan 35. Salience (HsK, VRL-0335) - Lumon Levoton 36. Sofia H. (WWR, VRL-0584) - Tuulen Kuiskaus 37. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Trondheim 38. Niina (OrRa, VRL-839) - Amal's Emperatorr ox 39. toz. (VNR) - Roch Del 40. Bomba (DR, VRL-419) - Wind's Midnight Hurricane 41. Eeva T. (dew, VRL-410) - Kirveltäjän Lumilupaus 42. Monday (WWR, VRL-0113) - There is no wonderland 43. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Moona 44. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Tango 45. melian (dew, VRL-0764) - RTS Hologrammi

Luokka 5. 100-110 cm 45/45 1. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Rosalinda 2. Niina (OrRa, VRL-839) - Ravage M 3. Pixie (HJT, VRL-1145) - EM Dream's Daria 4. Bomba (DR, VRL-419) - Honey 5. flanelli (OpO) - GH´s Pähkinänsärkijä 6. minttu (WWR, VRL-1185) - FRE's Carter ---- 7. NuuNuu (WWR) - Koenraad 8. Pixie (HJT, VRL-1145) - Co's Cloud of Shiman ox 9. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Mr Hill 10. Emmi L. (WWR, VRL-175) - Kirveltäjän Tuulia 11. daffy. (ToRa, VRL-095) - Paris Impera 12. Eeva T. (dew, VRL-410) - Kirveltäjän Vilhelmiina 13. Eeva (FSRa, VRL-209) - Ruiskaunokin Pyörremyrsky 14. toz. (VNR) - Poem's Penélope 15. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Seemeshakeit 16. toz. (VNR) - Goodwin Casswallawn 17. Heidi (SMR, VRL-679) - Aza Matts Z 18. NuuNuu (WWR) - Lumivuon Wella 19. Eeva T. (dew, VRL-410) - Pähkinäpuun Paroni VI 20. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Genlock 21. ~Senja~ (AmUs) - Inkiväärin Kirpeä 22. Jensu (AAR) - Majestic Sunflower Girl ox 23. Niina (OrRa, VRL-839) - Jägermeister M 24. Minna (KRS) - Sil Tequila Shamar ox 25. Niina (OrRa, VRL-839) - Taikatuulen Salama 26. Minna (KRS) - BS Underbar Skad ox 27. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Shannon x 28. daffy. (ToRa, VRL-095) - KL Fall For Flute 29. Sakkura (GC, VRL-1417) - Renás Aldro 30. Emmi L. (WWR, VRL-175) - CF Pikku-Pöly 31. Eeva (FSRa, VRL-209) - Taifuunin Doriksen Tähti 32. Heli L. (FSRa) - Kirveltäjän Hervoton 33. Bomba (DR, VRL-419) - Alexander 34. Eeva (FSRa, VRL-209) - Kuunkajon Lasilintu 35. Heidi (SMR, VRL-679) - Kemington's Collone 36. NuuNuu (WWR) - Saskia Vester 37. flanelli (OpO) - Shadow´s Double Devil ox 38. daffy. (ToRa, VRL-095) - HAR Kaappari 39. Eeva T. (dew, VRL-410) - Romadour Terminator VIX 40. flanelli (OpO) - Natasha of the Sunset ox 41. Bomba (DR, VRL-419) - TM Shamila 42. toz. (VNR) - Roch Del 43. Minna (KRS) - Aittaniemen Kahlekuningas 44. Pixie (HJT, VRL-1145) - S.L Ghalib 45. Heli L. (FSRa) - EL Yrjänä

Luokka 6. 110-120 cm 45/45 1. Minna (KRS) - Bluebell's Daydream 2. Eeva T. (dew, VRL-410) - Tiikerihai MÅ 3. Niina (OrRa, VRL-839) - KWB Graceland 4. sofie (TRH, VRL-0558) - Paddington 5. emily. (KKR) - Error Illusion xx 6. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Seemeshakeit ---- 7. Eeva T. (dew, VRL-410) - Aamoritar D 8. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Tarmokas 9. Heli L. (FSRa) - EL Yrjänä 10. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonder's Antique 11. Riikka V. (FRE, VRL-143) - Kuujärven Toimelias 12. flanelli (OpO) - Lotta 13. Karkki K. (dew, VRL-228) - Jellonahirmu 14. Minna (KRS) - Oceania AIR 15. flanelli (OpO) - Moonlight Scarlot 16. ~Senja~ (AmUs) - Inkiväärin Kirpeä 17. flanelli (OpO) - Roseberg´s Monacó 18. Harmonia(SR, VRL-1393) - RS Riiviö kaakossa 19. Niina (OrRa, VRL-839) - B'Levade 20. Karkki K. (dew, VRL-228) - Llewellyn Adaline 21. Heidi (SMR, VRL-679) - Coudarieza PK 22. Bomba (DR, VRL-419) - Spy Bin 23. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Sadistica 24. Eeva (FSRa, VRL-209) - Astarte xx 25. Karkki K. (dew, VRL-228) - Taikakuun Helinä 26. daffy. (ToRa, VRL-095) - KL Fall For Flute 27. Minna (KRS) - Carvell S 28. toz. (VNR) - ÅS Harley 29. daffy. (ToRa, VRL-095) - HAR Kaappari 30. Anni (AIR, VRL-0272) - Classic Travolta 31. Eeva T. (dew, VRL-410) - K.T Linni 32. Heli L. (FSRa) - Kirveltäjän Hervoton 33. Riikka V. (FRE, VRL-143) - FH Viiksi-Vallu 34. Bomba (DR, VRL-419) - DH Faysarra 35. Pixie (HJT, VRL-1145) - S.L Ghalib 36. Niina (OrRa, VRL-839) - Dahabu Psycho ox 37. Nea R. (MTR, VRL-0295) - I Cant Fly 38. akichi (WWR, VRL-1561) - Ffraid Rhiain WS 39. Nea R. (MTR,VRL-0295) - July's Roderica 40. Pixie (HJT, VRL-1145) - EM Dream's Daria 41. daffy. (ToRa, VRL-095) - Paris Impera 42. Eeva (FSRa, VRL-209) - Katveen Devico 43. Tiina (PRO) - Star Theme's Charisma 44. Bomba (DR, VRL-419) - Merena Buff 45. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Castilia

Luokka 7. 130 cm 45/45 1. Melissa (Rés, VRL-1041) - Silbern Perle 2. Tuulia (DR, VRL-0084) - BS Moonfight 3. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Metronome M 4. Tuulia (DR, VRL-0084) - Nopsan Potku 5. Minna (KRS) - Oceania AIR 6. Hamzi (SgHr) - Vacker Gunga ---- 7. Bomba (DR, VRL-419) - Bodarius 8. Eeva T. (dew, VRL-410) - Beistrich 9. Melissa (Rés, VRL-1041) - Glockenblume 10. flanelli (OpO) - Lotta 11. Heli L. (FSRa) - Sapphire Ion 12. *Krista* (VNR) - SA.Ajatuslento 13. tofu-one (TofRa) - La Sirène Adelaide 14. Heli L. (FSRa) - Delle's Seraphina 15. Karkki K. (dew, VRL-228) - Jellonahirmu 16. Bomba (DR, VRL-419) - Brendinora 17. Tiina (PRO) - Star Theme's Charisma 18. Karkki K. (dew, VRL-228) - Taikakuun Helinä 19. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Myrtille de Province 20. Eeva T. (dew, VRL-410) - Ithaka F 21. Niina (OrRa, VRL-839) - KWB Graceland 22. Tuulia (DR, VRL-0084) - Championin Pearly Hill 23. Niina (OrRa, VRL-839) - Akkord's Farant 24. Heidi (SMR, VRL-679) - Ogselen 25. Minna (KRS) - Bluebell's Daydream 26. Eeva (FSRa, VRL-209) - Mystin Renate 27. flanelli (OpO) - Roseberg´s Monacó 28. Eeva T. (dew, VRL-410) - Corinne Tíz 29. Minna (KRS) - Carvell S 30. Minna (AJC, VRL-602) - Pocahontas 31. Minna (AJC, VRL-602) - Golden Gate 32. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Tennessee xx 33. flanelli (OpO) - Moonlight Scarlot 34. Hamzi (SgHr) - Alias 35. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Alessandro 36. emily. (KKR) - Error Illusion xx 37. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Greenland 38. Qnvalotar (KuLoRa) - Berro 39. Minna (AJC, VRL-602) - SHA Lord for Life 40. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Hypnotica 41. Bomba (DR, VRL-419) - MV Moonshadow's Son 42. Niina (OrRa, VRL-839) - Affect's Madonna 43. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonder's Olympic 44. Eeva (FSRa, VRL-209) - Morning Ghost 45. Nea R. (MTR, VRL-0295) - Souffle d'air 46. sofie (TRH, VRL-0558) - Paddington

Luokka 8. 140-150cm 45/45 1. Anni (AIR, VRL-0272) - Waterfall's Legolas xx 2. Baulax (PSRA) - Yellow Fantasies 3. Heidi (SMR, VRL-679) - Lord's Gracious 4. Qnvalotar (KuLoRa) - Berro 5. Anni (AIR, VRL-0272) - WF Blue Grass 6. Bomba (DR, VRL-419) - Cir's Five ---- 7. Nea R. (MTR, VRL-0295) - Reif`s Adelein 8. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - SeaSoul's Narvan 9. *Krista* (VNR) - SA.Ajatuslento 10. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Myrtille de Province 11. Sirène (CCR, VRL-235) - Nüker 12. Sirène (CCR, VRL-235) - Racing Comet xx 13. Minna (AJC, VRL-602) - Pocahontas 14. Jouli (FRC) - KMK Románoff 15. Vera (WWR, VRL-0891) - Naprizia PK 16. Jouli (FRC) - Outrage GIV 17. Niina (OrRa, VRL-839) - Baltic Espri M 18. Eeva (FSRa, VRL-209) - Taifun's Pretty Prince xx 19. Bomba (DR, VRL-419) - Extremely 20. micha (VRS, VRL-1114) - Fancy d'Or 21. Vera (WWR, VRL-0891) - Quickstep 22. Anni (AIR, VRL-0272) - Aberglaube QE 23. Minna (KRS) - Brimstone's Hollywood 24. Minna (AJC, VRL-602) - SHA Lord for Life 25. Jouli (FRC) - Nicolaas GER 26. Bomba (DR, VRL-419) - Red Fire 27. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - KWB Alessandro 28. Minna (KRS) - Devil's Hallucination 29. Sacrificial (SGA, VRL-1272) - Paladin's Vampire Hunter 30. Minna (KRS) - Brimstone's Ballerine 31. Eeva (FSRa, VRL-209) - Wonder's Desierto 32. Minna (AJC, VRL-602) - Golden Gate 33. Eeva T. (dew, VRL-410) - Chaidast Adel 34. Eeva T. (dew, VRL-410) - Ithaka F 35. Sirène (CCR, VRL-235) - Donnerhall Impera 36. Heli K (Team Ninitra, KL-188) - Metronome M 37. tofu-one (TofRa) - La Sirène Adelaide 38. Ira (HsK, VRL-1055) - Black Knight 39. Eeva (FSRa, VRL-209) - Gabrillo xx 40. Niina (OrRa, VRL-839) - Star Theme's Fresco 41. Alhippa (SGS, VRL-0064) - Lance Ion 42. Eeva T. (dew, VRL-410) - Beistrich 43. micha (VRS, VRL-1114) - Andanté ACR 44. Vera (WWR, VRL-0891) - Jaune de Province 45. Niina (OrRa, VRL-839) - Impala Minas